Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton111

    aktív tag

    válasz Soká #5245 üzenetére

    A CMT nem túl előnyös kinézetű gyanúsan olcsó marójára pedig az a véleményem hogy ők marókésben profik csizmát nem vennék tőlük én sem pedig lehet hogy sokmindent gyártanak még (a marókon túl amik jók, egy körfűrészlapot azért bekockáztattam tőlük,próbának, összehasonlítadó Pilanáék termékével) .
    Ipari gépben bátran merem ajánlani a Makitát (japán)és jól használható, vérprofi , a többihez képest Dewalt, Bosch még olcsóbb is .Metabo meg csinált olyan marót hogy folyton leestek a különféle állító és mélységrögzítő alkatrészei munka közben (tapasztalat), elrontott munkadarab bánta (meg én).Meg az MDF portól eltömődött a kapcsoló és nem indult utána el.
    De én sem minden gépem egy cégtől vettem hanem összeválogattam amelyiknek jobbat sikerült gyártani, abból a gépből ami éppen kellett,illetve ha nem volt különbség Bosch-kontra Makita amelyiket akcióba adták akár gyárilag (ez Makitáékra jellemző félévente akciózás,érdemes figyelni) Van minden cégtől valami: Hilti, Bosch , Dewalt , Makita,gépeim meg egy Metabo gyalu ez utóbbi már 6 éve javítás nélkül húzza igaz kissé csikorg néha leálláskor.Meg egy 15 éves blekideki fúrógép, még tán jóerőben , de már kímélem. A Festool cég az kimaradt, kissé aranyárban mérik a gépeiket.

Új hozzászólás Aktív témák