Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz arvaiz69 #22999 üzenetére

    Ja, mostmár menni fog. Annyit csiszolj még ezen a technikán, hogy a kép alá, fölé beillesztel egy üres sort. Akkor a képek nem "ragadnak" össze egymással, és a szöveggel - szellősebb, szemnek tetszetőbb hsz-t szerkeszthetsz így.

    Hasonlítsd nekünk össze a DeWalt és a Makita szalagfűrészt, mint aki első kézből tapasztalt különbséget.
    Tudtam a DW-ről például, hogy nem vérprofi az asztala. Tudtam, hogy a szalagfeszesség állító menet szeret elkoszolódni rajta. De azt nem gondoltam, hogy mint írtad, az az alu asztal ráadásul kajla is. És dicsérted a Makita erős motorját. Ezt nem értettem. A DeWalté gyengébb volt? :F Úgy emlékszem pedig, hogy azt is hasonló kaliberű gőzgép hajtja. Ne csak a Makita javát keresd, amiben a DW jobban tetszett, arra is kíváncsiak vagyunk. Nagyon sokáig csikolta például a fantáziámat, hogy mit jelenthetett az a marketing menüpont a leírásban, hogy tízszeres éltartósságú svédacél szalaggal szállítva. És erre senki nem tudott nekem válaszolni, még Boronkay úr lelkes futára, yooccoo sem.
    Valószínűleg lesz még itt olyan, aki hezitába kezd, hogy a metebó-DeWalt-Makita triumvirátusból melyikre lőjön?

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák