Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • epmd

    tag

    válasz #22145024 #22328 üzenetére

    Dolgoztam már egy pár gérvágóval az évek folyamán.Sajnos nem sajnos,most én is gérvágó vásárlás előtt állok,egy nagyobb meló miatt,mert a Makitám kicsi hozzá.De a kérdésedre válaszolva,például a Makita Mls100-as van egy haveromnak, egész jó,ár-érték arányban.Pontosan beugrik az asztal a megfelelő szögekbe,nem kotyog.Kicsivel gyengébb motor van rajta,mint a 1040-esen.egyik cégnél volt egy Makita Ls1018-as,csak 2 hetesen leborították az állványáról,és kicsit megsínylette,úgy hogy azt még egészségesen nem birtam kipróbálni,hogy mennyire jó. :((
    Mostani cégnél egy bólogatós DeWalt van eléggé leharcolt állapotban,de pontos,masszív gép.Dolgoztam már a legdrágább sínes Dewaltal, az is szépen dolgozik.A Kapextól meg nagyon nem voltam elájulva,több rajta a kényelmi funkció,mint a hasznos,és a Makitám is van annyira pontos ötödáron.Utána ott a "kis" Kapex,a két gép ugyan az,csak nincs benne motorfék,és nem adnak hozzá csuklós szögmérőt,de az már csak 300rongy a Szerszámoutletben.Annyiba kerül ,mint egy nagyobb Makita,ott már el lehet gondolkodni a Feston.Boschal még nem melóztam,de bárhol hirdetnek használtan, úgy kezdődik a hirdetés,hogy a "forgórész cserélve lett".Ez most a használattól,vagy a gépalkatrészek minőségéből adódóan,azt nem tudom. :)

Új hozzászólás Aktív témák