Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Kasya #32846 üzenetére

    Sajnos az amerikai piac (és persze még jópár "kényelmes" régió) elvárásai az agyatlan játékosok felől az egyszerűség.. mobilon meg pláne nem akar még szerencsétlenkedni, plusz perifériát csatolni..
    Úgy szeretnek játszani, hogy másik kézben elfér a chips, meg a kóla..(és semmi előítélet, ez az igazság..)
    Amíg ez így van, addig sajnos az autoplay nem csak opció, hanem lassan alap elvárás..
    De nem is érdekel, ha alapból kikapcsolható(mint pl. az asphalt9-ben, és ott inkább hátrányt jelent mint előnyt..).
    Blizzardban kellett már csalódnunk, de talán kevesebbszer mint a mobilpiac jelenlegi "titánjaiban",
    én bízom benne hogy tudnak valami új színt hozni erre a lassan mindent lesöprő platformra..
    Nem láttam friss statisztikát, de nem kell jósnak lennem hogy azt érezzem, évek kérdése és az asztali gépek, játékkonzolok használata töredéke lesz a mobil gaming-nek.
    Bolond lenne kimaradni a blizzard. érthető, de nekem az jön át, hogy nem tucatjátékkal akarnak bekapcsolódni az aranybányajáratba. Egészen kiemelkedő lehet ez még! Nálam pozitív a várakozás! :)

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák