Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergom91

    tag

    Üdv mindenkinek, lassan 2 év után van újra van olyan készülékem (Redmi Note 4), amin érdemes lehet már játszani is. Viszont szomorúan tapasztaltam, hogy a play valami hihetetlen gagyi játékokat ajánl, illetve olyan online multisokat, amik iap nélkül esélytelenek.
    Itt a fórumban is sok lapot vissza olvastam, de inkább újonnan megjelent játékok vannak linkelve, azok sem mindig nyerték el az emberek tetszését. Ezért szeretném kérni, hogy akinek van valami kedvenc akár régebbi játéka, és bátran ajánlná, azt megköszönném :B
    - Kategóriában mindenevő vagyok, sporttól a logikaiig, vagy az agy nélküli pötyögősig bármi jöhet. A sci-fi amúgy kedvenc ezeket különösen várom :p
    - Nem baj ha nem ingyenes a játék, de akkor legyen élvezhető iap nélkül is. Ha fél óra játék után már fizetni kell hogy haladjak, akkor már felejtős...
    - Lehetőleg offline is lehessen vele játszani, nem feltétel, de akkor ne zabálja a mobil netet :)

    Amikkel eddig játszottam és tetszettek:
    Motorsport manager
    Alto's adventure
    Out there
    First strike
    Pocket mine
    Doodle god
    Earn to die

    Hátha ezek segítenek belőni hogy mit tudtok még ajánlani nekem. Előre is köszönök minden választ :R

Új hozzászólás Aktív témák