Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz james001 #16743 üzenetére

    Azóta néztem videót róla, és tényleg... Tisztára más a hangulata, mint amilyen az első két résznek volt. A játékmehanika mondjuk nem jött át a videóból - de ez kb minden részére elmondható volt. Ez elég bonyolúltnak tűnt és nem is értem, hogy mi véd meg a robotoktól. Se ajtó, se maszk, csak a szellőzőbe lehet őket bezárni.
    Mondjuk akit én néztem (ihascupquake) az a BAD endinget kapta.

    Ott lett elrontva, hogy túl sűrűn akar ijesztegetni, így teljesen oda van a feszültésg belőle. Már-már kiszámítható. Bundleben vagy amazonon még jó lehet. Talán ezt a részt majd végig tudom vinni... :D

    adrian94
    "Hol tudom megnézni azokat az eredményeket amiket kaptam játékokból ?"

    A Play Games alkalmazásban (lehet külön le kell tölteni az áruházból).

    "illetve ugye vannak olyan játékok amik kérik a játék 1. elindításánál, hogy jelentkezzünk be... oda gmail email fiókkal jelentkeztem be jó pár játékkal.. azokat meg tudom nézni valahol, hogy melyik játékokkal jelentkeztem be egy megadott gmail profillal ?"

    Kell lennie egy olyan alkalmazásnak a telefonon, hogy Google Settings (Google Beállítások), és ott a Connected Apps (Párosított Alkalmazások?) menün belül.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák