Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    Sziasztok,

    ha mobil neten keresztül játszom van egy problémám amit sehogy nem tudtam eddig megoldani.
    Már mindent próbáltam szinte de nincs eredmény. Remélem valaki tud segíteni.

    Megosztás: Wifi hot-spoton. (USB megosztás valamiért bugos lassú és wifi-kell a multi csatlkozáshoz)
    PC OS: W10
    Teló: V1277, MTK 6577, Android 4.0.4

    Jelenség:
    - Diablo 3, játék elindul, pálya betölt. Amíg nem lépek ki a pályáról minden tökéletes. Azonban kilépést követően új pályát már nem tölti be. Végtelenségig teker a "loading" majd kiírja hogy couldnt connect, disconnet from server.
    - Ez után továbbra is működik a chat a játékban. Újra ellehet indítani, online lesz a launcher, belehet lépni a játékba, csak a pálya indítás nem fog műkdni. Ha én kreálom a pályát, ha be hívnak, tök mindegy.
    - Viszont: a böngésző nem működik ezek után! (mintha levágná a 80-as portot)

    Amit próbáltam (egyik se hozott eredmény):
    - Tűzfalak kikapcsolása. Telefon alvás tiltása. Játék újraindítás. Wifi ki-be kapcsolás. Gép újraindítás.
    - Ha nyomok a windows wifi-n egy "hálózat hibaelhárítást" annyit ír csak ki, hogy legalább egy hálózati protokoll hiányzik.

    Ami tény:
    - Az eddig ismert "megoldás" csak az, ha ki és bekapcsolom a wifi hot-spotot a telón (ez nem megoldás mivel a többi eszköz kapcsolatát bontanám, és mindig újra bekéne loggolni a game-be)
    - Más telefonnál (pl. Galaxy J5) nincs semmilyen probléma.

    Van valakinek valami ötlete? (ezt a telefont kell használni és ezzel kell megoldani).
    Esetleg az engineer mode-ban turkáljak valamit? Már néztem de ott csak wifi beállítás van.

    Minden segítséget szívesen fogadok. Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák