Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • magmakocka

    aktív tag

    LOGOUT blog

    Sziasztok! Bocsi a zavarásért!
    Nos lenne egy kis problémám! Szeretnék az androidomon, egy olyan boot animációt, amikor elindul a telefon, s lefut bootnál egy kis zene! Nézegettem és keresgéltem, de valamiért, mikor indítom a telefont lefut a boot animáció, de hang nincsen! Mielőtt elkezdi valaki, hogy milyen file féle tipusban, meg milyen néven és hova, akkor elmondom!
    Leszedtem egy tetszőleges *.ogg file-t és beraktam a /system/media/ mappába és adtam neki a Permissions-ben 3 READ-et és 1 WRITE-ot, tehát 644-es számot is írhattam volna a PERMISSIONS-ben!
    Utána Rebootoltam és még mindig nem volt hang! Próbálkoztam a /system/media/audio/ui mappában is, de ugyanaz..
    Megpróbáltam a BAC-al is, installáltam a sound binary-t ahol fura módon, kiírta az elején, hogy „Service not avalibe" majd „Binary Installed!", de akkor is ugyanaz a felirat állt rajta, hogy „Binary is not installed!" a zenét beimportálta a mappába, de akkor sem volt bootolásnál hang!
    Egyébként meg, ha valaki kérdezi, akkor egy PS1-es boot zenéjével próbálkozom! :D
    Üdv !
    Lemérem tudtok segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    - Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Új hozzászólás Aktív témák