Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz hunaqua #22671 üzenetére

    jó készülék lenne, de ezt amit venni készülök u.mond egészen addig használnám amíg meg nem jelenik a k900, és utána normális emberi áron lehet kapni (azaz én a k900-ast Németországból szeretném majd és karácsony környékére), viszont ugye az még sok idő, így kell vmi más ami mindenképp jó lenne ha nem drágább lenne hanem vagy egy árban vagy olcsóbb.A newman drágább kicsivel, de annyit még mernék érte fizetni..az ájósön (megunhatatlan :D..) x7 az pedig pont annyiba kerülne amennyiért én az s2-t eltudnám passzolni.ami még marad az a lenovo a820 ami ugye jóval olcsóbb mint az előzőek, csak a kijelző nem a legjobb benne a pixelsűrűség miatt, de ezenkívül rendben van. Viszont a k860 ami egyébként jó kis teló, ahogy elnéztem 400+ dollárba kerül ami viszont már sok sajnos. Mint írtam kb. karácsonyig venném meg utána másodtelefonként szeretném h funkcionáljon :/

    Jelenleg az a cél h egy új készüléket kapjak ennyi pénzért mint amennyiért az S2-m eltudom adni, és legvégső esetben fizetni rá.(lehetőleg 4 magos mtk,Tegra 3 vagy 4magos exynos (s3)..esetleg ha van snapdragon S4 (mondjuk abból 2 mag is elég, ahogy u.csak az egyik új exynos ami a nexus 10 ben debütált két cortex a15 maggal..)

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák