Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    Sziasztok!
    Lenne pár kérdésem és remélem ti tudtok nekem hasznos/kevésbé hasznos infót mondani.
    Kínai telefonokkal még sosem foglalkoztam , pedig jó pár készülék volt már a kezemben tesztelés céljából (vagyis direkt kínai pl Jiayu stb).Viszont az S2-m kezd tönkremenni sőt épp ma reggel volt hogy 5 perc alatt képes voltam lemeríteni :d.. (beégett és tönkrement az AM-OLED panel :D...de sebaj garanciálisan javítják :D)
    Viszont elszeretném adni legalább 60 ezerért,mivel nagyon jó állapotban van és a kijelzőt eltekintve makulátlan...de váltani is szeretnék valami ütősebbre.Alapvetően számomra az AMOLED panel az etalon ha telefont veszek, mégis az S4-et pl. nem fogom megvenni,és nem azért mert nem jó, hanem mert nem kapott el ennél az a bizonyos must-have érzés mint anno az S2-nél.

    Az S2-egy vérbeli férfias telefon (naná hogy laflőr kiadásban :DDD ),viszont az s3,s4 már kevésbé.. így új telefon után nézelődtem és végül is a CESen bemutatott lenovo ideaphone k900 asra akadtam..ami kívül belül kiemelkedőt nyújt.

    Az Intel atom procik nagyon jól teljesítenek szolgálatot így mindenképp elsődleges telefonnak ezt szeretném majd..viszont a premier most lesz és nagyon magas áron kezd szóval várok még reá.De most nem is ezért szeretnék kérdezni..:)

    Az igazsághoz hozzátartozik hogy telefon nélkül sem szeretnék maradni, így néhány hete pásztázva a kínai oldalakat találtam a következő gyönyörűségeket.

    Lenovo a820
    iocean (ájósön..ezen még mindig nevetek :D..) x7
    Newman N2

    a legolcsóbb egyértelműen a Lenovo készüléke, ami nekem formára is nagyon tetszik... az MT chipset szerintem bőven elég lenne egy qHD felbontására, és egy android 4.1 futtatására, szóval bizonyára jól teljesítene szolgálatot.. habár ha benchmarkhuszár szeretnék lenni a 12-14 ezres antutu nem a legtöbb, de vélhetően akár a legújabb játékokat is el tudja majd futtatni..:)

    A newmant már fogtam is kézbe viszont ez a márka számomra holt ismeretlen.. a4 magos exynos maáért beszél szóval ez tuti jó vétel lenne.

    És utolsó versenyzőnk az ájósön pedig fullHD kijelzővel virít 200 dollárért.. ami nevetségesen olcsó még akkor is ha szállítási költség rosszabbik esetben 44 dollár... De itt jön a kérdés.. mennyire megbízható u.az az MTK 4 magos SoC ebben a készülékben (értsd: qhd-t a lenovoban megtudja bőven hajtani, de nem tudom hogy egy fullhd-t mennyire tud döccenés mentesen) mondjuk alapból a Lenovo tetszik nekem.. hisz kb 170 dollárért megkaphatom...és a Lenovonak van is neve.. de a fullhd kijelzőnek meg beadnám a derekam ha jó lenne és akadásmentes ... :)
    Persze néztem róla dzsiánghuán rivjúvokat...de nem tudtak érdemit alkotni.

    illetve hogy etotalk.com mennyire megbízható oldal ?... vagy ti melyiket ajánlanátok?..esetleg hogy milyen rossz/jó tapasztalataitok vannak kínai telefon vásárlásával( ha valakit megkérhetnék és már többször is csinált ilyet kérem írja le a menetét privátba-előre is köszönöm :) )

    További szép napot :)

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz hunaqua #22671 üzenetére

    jó készülék lenne, de ezt amit venni készülök u.mond egészen addig használnám amíg meg nem jelenik a k900, és utána normális emberi áron lehet kapni (azaz én a k900-ast Németországból szeretném majd és karácsony környékére), viszont ugye az még sok idő, így kell vmi más ami mindenképp jó lenne ha nem drágább lenne hanem vagy egy árban vagy olcsóbb.A newman drágább kicsivel, de annyit még mernék érte fizetni..az ájósön (megunhatatlan :D..) x7 az pedig pont annyiba kerülne amennyiért én az s2-t eltudnám passzolni.ami még marad az a lenovo a820 ami ugye jóval olcsóbb mint az előzőek, csak a kijelző nem a legjobb benne a pixelsűrűség miatt, de ezenkívül rendben van. Viszont a k860 ami egyébként jó kis teló, ahogy elnéztem 400+ dollárba kerül ami viszont már sok sajnos. Mint írtam kb. karácsonyig venném meg utána másodtelefonként szeretném h funkcionáljon :/

    Jelenleg az a cél h egy új készüléket kapjak ennyi pénzért mint amennyiért az S2-m eltudom adni, és legvégső esetben fizetni rá.(lehetőleg 4 magos mtk,Tegra 3 vagy 4magos exynos (s3)..esetleg ha van snapdragon S4 (mondjuk abból 2 mag is elég, ahogy u.csak az egyik új exynos ami a nexus 10 ben debütált két cortex a15 maggal..)

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz lexter00 #22670 üzenetére

    Köszi a cikket :K , hát az Exynos tényleg elég ütős ,tény ami tény, 3 hetes s3 nyüstölésem alatt egyszer nem melegedett a készülék,és a legjobb játékokkal teszteltem pedig (játszani nem szeretek telefonon sem*, de ezek mérvadóak legalább hogy menyire fut el egy adott készüléken) (wild blood,real racing 3,fifa12,asphalt 7,modern combat 4,dungeon hunter 3.).. ezért is kérdezek lépten nyomon embereket hogy milyen véleménnyel vannak pl. egy 4 magos mtk chipsetről.. pl egy lenovo a820-ban .. vagy esetleg hogy mennyire lesz smooth minden egy ájósönön :D.. amiben ugye fullhd kijelző van..mert félek h ez a hardver bezony már kevés lenne neki...de lehet tévedek. (értsd: fullhd filmek nézése (legalább tesztelés céljából),remote-pchez,programozás,és modern combat 4 szintü játékok tesztelése (legalább tudjam h eltudja futtatni :D) ..és kb ennyire használnám)

    Mindenesetre amit írtál az igaz, Freelander i20 a neve és 270$ jelenleg az ára,még gondolkodom rajta hogy melyik legyen, mondjuk ez nagyban függ attól is hogy az x7 mennyire megbízható..mert fullhd ips az akkor is fullhd ips és van különbség hd /fullhd közt, még ha nem is sok, de van.

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák