Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elod22

    senior tag

    Sziasztok!

    Másik topikban már posztoltam, de úgy nézem itt több a tapasztalat a kínai mobilok terén.
    Le szeretném cserélni a jó öreg K800i-t, 7 év kitűnő szolgálat után már megérdemelné a nyugdíjazást. :)
    Mivel nem szeretnék túl sokat költeni az új telefonra, de mégis tudjon ezt-azt, úgy döntöttem Kínából rendelek egyet, mert itt a nálunk Erdélyben jó eséllyel átcsúszik a vámon. Bevállalom a garancia hiányát, utóbbi időben úgyis szinte mindent amit vettem garanciáztatni kellett (laptop, tablet), a nagy számok törvénye alapján már ideje lenne egy jó terméket kifognom :d
    Na akkor rá is térnék a kiszemelt telókra:
    1. Lenovo A8 A806
    2. Elephone P2000
    3. Jiayu G4S
    A fentiek vannak eddig pole pozicíóban, de még a Coolpad F1 is szóba jöhet, bár kinézetre nem tetszik annyira.
    Na és még ott van az iOcean X8 mini pro, talán ez tetszik a legjobban, de drágább 30 dollárral, mint a többi.
    A Xiaomi-kat is nézegettem, de a Redmi 1s gyengébb konfigurációkban, a Note pedig jóval drágább a fentieknél, arról nem is beszélve, hogy majdnem annyi az áruk belföldön is.
    Nagyon hálás lennék ha segítenétek a választásban, ha bármi tapasztalatotok van a fenti készülékekkel szívesen meghallgatom, esetleg hasonló konfigurációval ellátott alternatívákat is mondhattok. :R

Új hozzászólás Aktív témák