Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz icons #36551 üzenetére

    Rossz hsz-re ment a válasz, de gondolom ezt neked is sikerült összerakni (vagy legalábbis remélem ;) ) Azért jó béna voltam, hogy félrenyomtam, csak mikor viszalapoztam, hogy válaszoljak rá, akkor már sietve csak a hasonló helyen levő 2G-t kerestem és elnéztem :B
    A #36437-esben volt ez a link, melyen egy csodás 2G RAM készülék pihen, egyértelműen 2Gbit-tel és nem 2GBite-tal. Persze 10.000Ft-ért más nem is érdemes várni.
    (A nem hozzáértő emberek kiemelése miatt írtam, mert valószínűleg nem sok ember van itt a fórumon, aki több ilyen készüléket ismert már meg nálam és aki többet látott már belülről) De valszeg kevesen tudnak így mellényomni válasz gombot, mint én :DDD

    diegho @ #36599:
    ÉN is Erste-s vagyok, két kártya is van, feleségemé és enyém. Az övé középárfolyamon vált, az én csomagom a drágább, eladási árfolyamon (de más tekintetben jó a csomag...) Szóval még bankon belül is van eltérés.

    CineDOG1 @ #36658:
    Minideal-nél nincs paypal felár, ahogy nincs az antelife-nál sem, geekbuying-nél sem, focalprice-nál sem, pandawill-nél sem, meg még jópárnál. Szerencsére sokan nem hárítják át ezt a költséget. De Tmallbox-nál van. :(((

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák