Hirdetés

2014. április 18., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM (két SIM) okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-08-07 17:02:09

Mobilarena

Android DUAL SIM (két SIM) okostelefonok topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

(#23101) Gwent1

Gwent1
(lelkes újonc)

Szép Estét!
Reggel óta szórakozom a jbart progival és nem akar összejönni. Vagy installing ROM framework files... felirattal fagy meg vagy végigfut szépen a progi és a kész zip telepítésnél hal meg. Valakinek van valami ötlete mi lehet a hiba?

Jiayu G2S

(#23102) Gwent1 válasza vizoRka (#23100) üzenetére

Gwent1
(lelkes újonc)

Ezt nézd meg G2S-en megy rendesen

http://android.downloadatoz.com/apps/com.koo.lightmanager,11394.html

Jiayu G2S

(#23103) osztraksajt

osztraksajt
(őstag)

Na tapasztalat híján bevállaltam egy Lenovo A820-ast. Minidealtől jön, kuponnal 180usd Sg post. Remélem jövő héten már érdemben nyilatkozhatok róla. :C

(#23104) Peaceliker válasza Dexter-2000 (#23099) üzenetére

Peaceliker
(senior tag)

Akkor lehet csak MTK6577-es telót találsz, mert úgy tudom (ha csak a héten megint nem jött ki vagy 3-4 teló :D ), hogy 4,5 col a legkisebb az mtk6589 es SoC al szerelt telókból. Ilyen pl az umi x1s, de olyat is hallottam, hogy az umi nak vége... de ott a lenovo a820 vagy a star b94m...ezek sajna csak qhd kijelzővel vannak szerelve, nagyobbak vannak HD vel is... ezek 200 dolcsi körül vannak, most ezeket túrtam ki, de többiek biztos nemsoká kiegészítenek :) Jah ezeken 4.1 van...

(#23100) vizoRka

https://play.google.com/store/apps/details?id=idv.wangyik.MissedCallReminder&feature=search_result

"Oh my Goa'uld!"

(#23105) tlac válasza Peaceliker (#23104) üzenetére

tlac
(PH! nagyúr)

de olyat is hallottam, hogy az umi nak vége

hol hallottad? link?

http://hardverapro.hu/apro/hauppauge_wintv_38104_rev_b408_tv-tuner_elado Olcsón eladó

(#23106) jiayuh2 válasza jiayuh2 (#23093) üzenetére

jiayuh2
(újonc)

Na végre meg van a hiba.
Az öt éves pannonos kártyával,
a tíz éves westeles és 3 hónapossal működik rendesen a telefon csak a fél éves pannonossal nem.
Amit ezt a kártyát teszem bele,jönnek a hiba üzenetek folyamatosan...
Hogy tudom kicseréltetni ezt a kártyát?Mit mondjak és mire hivatkozzak?
Ez a jelenség mitől fordulhat elő?

(#23107) sasa311 válasza jiayuh2 (#23106) üzenetére

sasa311
(PH! kedvence)

"nem megy a telefonomba a kártya, másik kártyával jó".

De amúgy szó nélkül cserélni szokták.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#23108) fPApi válasza jiayuh2 (#23093) üzenetére

fPApi
(senior tag)

"Valami ötlet hogy mit csináljak?"
Vedd fel a kapcsolatot azzal, akitől vetted, nekem már többször segítettek az eladók.

(#23109) LámaZ válasza f8enter (#23098) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Beírhatod ide 10x, attól nem leszel előbbre.
Esetleg próbáld meg a GPS azonnali kérdéseknél, de szerintem ott sem fogsz választ kapni. A legjobb, ha megkeresed az XDA-n a fórumod, és förmvert cserélsz.

* Ampe A10 * Star U920 (i9220) MTK6577 * Szakmai kérdés csak fórumban!

(#23110) LámaZ válasza tlac (#23105) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Olvass vissza ebben a fórumban.

Más: Off-topik, de mindenkinek ajánlom a WhatsApp-ot. Ingyen küldhetsz SMS-t az egész földkerekségre.

A megtakarításaid 10%-át kérlek utald át PayPal-számlámra. Mert megérdemlem!

[ Szerkesztve ]

(#23111) jiayuh2 válasza sasa311 (#23107) üzenetére

jiayuh2
(újonc)

Ok,köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#23112) cappa72 válasza tlac (#23105) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Rawful http://itcafe.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/hsz_22944-22944.html

Eladók: HTM-A6 23kHUF, Star w450 - 15kHUF || Csütörtök és vasárnap számítógépmentes nap.

(#23113) fil válasza f8enter (#23098) üzenetére

fil
(senior tag)

Szerintem ezeken egyszerűen nincs működőképes GPS :(
Aztán, hogy ez hw vagy sw ?

(#23114) Dexter-2000 válasza Peaceliker (#23104) üzenetére

Dexter-2000
(senior tag)

köszi :)

"It's not enough that I should succeed - others should fail" Balaton körül napelem telepítés, érdeklődni az alábbi telefonszámon: +36303225160

(#23115) cappa72 válasza bprubin (#23051) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sajna nem tudtam lekapni, így kernel nélkül meg nem fog menni.

Eladók: HTM-A6 23kHUF, Star w450 - 15kHUF || Csütörtök és vasárnap számítógépmentes nap.

(#23116) LámaZ válasza fil (#23113) üzenetére

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Azért akad jó is, de AKINEK FONTOS A GPS, vásárlás előtt mindenképp járja köröskörül a témát, és a felhasználóktól kérdezze meg, hogy jól müxik-e ez a funkció.
Ja, és, kérem kíméljenek azok, akik az sulykolják, hogy külön PND-t kell venni. (Én egyébként vettem külön kis 4,3”-os Win CE-s PND-t is 40 dolcsiért, MStar GPS-csippel. Életem legjobb GPS-e, de csak off-line progikat tud lejátszani.)

(#23117) tlac válasza cappa72 (#23112) üzenetére

tlac
(PH! nagyúr)

kösz!

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/hauppauge_wintv_38104_rev_b408_tv-tuner_elado Olcsón eladó

(#23118) cappa72 válasza cappa72 (#23115) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Megoldottam másképp, szóval Jiayu G2S TWPR recovery

(egy G2S cmw-ből került átalakításra)

[ Szerkesztve ]

(#23119) cappa72 válasza jiayuh2 (#23092) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ami érdekes, hogy ugyan az a gyári recovery jön be, miután telepítettem a másik romot az angol recoveryből.

Akkor lehet, hogy a kis galád applypatch.p ott figyel a /system könyvtáradban ugrásra készen... (pl. recovery-from-boot.p néven)
Ez szokott galibát okozni...
Ekkör jöhet szóba a kínaszoft-eltávolító, amit a cwm felrakása után célszerű lefuttatni.
Ha meg véletlenül nem recovery-from-boot.p néven van, akkor majd valami root explorer-szerűséggel manuálisan kell eltávolítani...

[ Szerkesztve ]

(#23120) jiayuh2 válasza cappa72 (#23118) üzenetére

jiayuh2
(újonc)

Köszönöm,de az oldal nem működik.

(#23121) cappa72 válasza jiayuh2 (#23120) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Már megin nem... hócipőm tele van néha, na akku újra: Jiayu G2S TWPR recovery

[ Szerkesztve ]

(#23122) fil válasza LámaZ (#23116) üzenetére

fil
(senior tag)

"...Azért akad jó is..." Bizonyára, de azért elég esetleges az eredmény.
Aki gyakran (állandóan) úton van annak szerintem egy "célszerszám" kel, de az emberek többségének csak hébe-hóba van rá szüksége, nem kell 5-10 m-es pontosság, tehát felesleges lenne. Elég egy ilyen telefonba épített "kvázi navi". de azért az ma már nem egy nagy elvárás, hogy 2-3 percen belül találjon (fixáljon) műholdat és min. látótávolságon belülre elnavigáljon a célhoz. :)

(#23123) jiayuh2 válasza cappa72 (#23121) üzenetére

jiayuh2
(újonc)

Kíváncsi leszek,hogy a needrom-os romokat megeszi e,mert a 6.0 recovery nem mindet.
Éjjel bprubin-nal megnézem mert csinál magyarosítást és egy új magyar romot,ha minden igaz...

(#23124) janakbacsi válasza cappa72 (#23118) üzenetére

janakbacsi
(tag)

ez mivel tud többet mint a cwm recovery? miért érdemes felrakni?

(#23125) cappa72 válasza janakbacsi (#23124) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha minden igaz, akkor többféle formátummal elboldogul, mint a cwm, de ezt nem tudom megerősíteni. Nem nagyon használtam még.

(#23126) f8enter válasza LámaZ (#23109) üzenetére

f8enter
(fanatikus tag)

Köszönöm a kedves segítséget, jártam már az XDA-n is, de sajnos egy 6 oldalas fóruma van a telefonnak, ami kimerül a "Megéri az árát" ill. "Hú de jó telefon" mélységű kijelentéseknél.

A probléma minden valószínűség szerint szoftveres, mert 3-5m pontosságú fixet produkál, teljesen pontos a sebesség kijelzése, de a távolságot kb. 10-es szorzóval kezeli.

Sajnos ROM még nem jött ki rá.

Az előbb csináltam factory resetet is, de nem segített, így visszatöltöttem a mentést...

(#23127) Peaceliker válasza Peaceliker (#23082) üzenetére

Peaceliker
(senior tag)

Sehol nem találtam ezekre megoldást, a szinkronizációs b@szkodást úgy "oldottam meg", hogy a címtár szinkronizációt kikapcsoltam, így békén hagy...

Azt mondja el vmki, hogy gmailt hogy tudom törölni, hogy újra feltelepítsem playről, mert úgy sejtem a kínai gmailnek van vmi baja...

Köszi

"Oh my Goa'uld!"

(#23128) jiayuh2

jiayuh2
(újonc)

Hogy tudom rootolni a G2S telefont?
Semmi használható leírást nem találtam.

Működő gapps csomagja can valakinek 4.1.2 re mert ami az xda-n van valamiért a google hibával mindig leáll.

[ Szerkesztve ]

(#23129) cappa72 válasza osztraksajt (#23103) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez beszéd kolléga! Így is kell ezt csinálni!
Jiayuh2 fórumtárs nem nyilatkozott ez ügyben.

Szóval hajrá! Legalább olyan kíváncsi vagyok, mint a Hero 7500+ készülékre, amiről egy jó cikk is született.

(#23130) cappa72 válasza jiayuh2 (#23128) üzenetére

cappa72
(PH! addikt)
LOGOUT blog

3 módszer is van:

1, bin4ry root
2, cwm+root.zip
3, mtkdroidtools

A sorrend bonyolultsági sorrendet is takar.

[ Szerkesztve ]

(#23131) Merlini válasza peter76bp (#23027) üzenetére

Merlini
(tag)

Megírtam nekik ezt tegnap este:
"Most ismét írtam nekik levelet, ha szerdáig nem adják fel akkor paypal vitát indítok."

Ma hajnalba erre a levelemre már válaszoltak:
Your order #100015xyz has been sent by Singapore post , tracking number is RFxxxxxxxxxSG ,
please check it on www.singpost.com or http://www.quantiumaspac.com/qtracker/track.aspx
,you will get your package about 20-40 days . Please wait several days to check if it do not work , because it need some time to update .
Please contact us for any questions freely .We will reply you asap.

(A xyz és a xxxxxxxxx én írtam át.)

Szóval most már tracking van, de belépve Antelife-ra még mindig: "STATUS: Processing azaz nem adták postára"

Igen, nagyon úgy fest nincs nekik.
Gondolom ThL beígért egy olcsóbb W8 szállítmányt, Antelife beakciózta kuponkóddal. Csak éppen 4GB ROM-al szerelt változat érkezett, ezeket akciózták már múlt hét elején ill. lehet azóta is.

(#23029) kosturica: Közben lett tracking így bonyolódik a helyzett, PH fórumok alapján ilyenkor kivár a Paypal,
hogy Magyarország felé halad a csomag, vagy egy helyben áll. Persze ha vitát indítok esélyes, hogy az Antelife inkább vissza küldi a pénzt, ebben az estben viszont az 8-9Ft-al erősödőt forint miatt 1600-1800Ft árfolyam veszteséget könyvelhetek. :F

Holnapig adtam nekik időt, majd este kiderül van-e előre lépés. :)

(#23126) f8enter: Remélem minél hamarabb megoldódik ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

ThL W8 4GB White GM2 ★ Felhő: 2.5GB DropBox: http://db.tt/HFVY7qRi

(#23132) kisda

kisda
(fanatikus tag)

Valakinek van már tapasztalata az umi x2-vel? Csábitóak a paraméterei... $322 asszem antelife-n
Thl w8 a másik kiszemelt, esetleg még a hero h7500+. Kamera ügyben melyik a jobb? Minden másban kb azonos a 2 modell. Thl mondjuk drágább talán. Fullhd felvételre alkalmasak?

Zopo Zp980+ Octa Core JB 4.2.2 | CX-919 ii RK3188 TV box | Ainol Novo7 Fire QM Feiyu 0103 JB 4.1.1 | Star S5 Butterfly MT6589 JB 4.2.1 |

(#23133) instantwater

instantwater
(senior tag)

ZTE V970 tmallboxról rendelve milyen?
Megbízható a bolt, vagy bohóckodik, mint a pandawill és antelife?
Ez ugye elírás, hogy 260K színű.
Érdemes az ő saját romjukkal kérni? (magyar nyelv miatt kellene)
Apukámnak lenne ilyen melós telefonnak, lényeg, hogy egy kézzel kezelhető legyen (meg dual core, meg egyéb nyalánkság is legyen benne :) ), és ennek nagyon csábító az ára.
Köszi

tmallbox is átmegy a vámon?

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd, hogy kutassanak utánad! INGYEN VPN: http://goo.gl/NXGpQg

(#23134) Maxximus

Maxximus
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Sziasztok. Az Alcatel 6030D-ről mi a véleményetek? Ugyanaz a hardver nagyjából,mint a 997D (kijelzőt kivéve), szerintetek a térerő kezelése jobb lehet? Vagy amibe MTK van annak mindegy...

Samsug Galaxy S4 mini duos (4.2.2 XUBMK4)*******ALCATEL 6030D One Touch Idol | 4.7" IPS, Dual SIM, Dual Core.(4.1.1 Stock)***** A két telefon gyors tesztje a logoutomban!!

(#23135) pmikloska

pmikloska
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nah, nagyon szemeztem a Huawei Y300-zal, de úgy tűnik, hogy hiába írják ki, hogy autofókuszos, mégsincs benne, bazsy_ val hosszasan konzultáltam a témában...
Szóval egyetlen kisebb kijelzős készülékként (az újabbak 4.5" és 5"-jához képest) a ZTE V970 maradt a sorban. A minideal root-olva küldi a készüléket? A free shippingjük milyen posta? Singapore?

[ Szerkesztve ]

(#23136) vegyszer válasza instantwater (#23133) üzenetére

vegyszer
(őstag)
LOGOUT blog

ZTE V970 saját topic. root, rom, magyar nyelv, stb az 1-es hszban.
Eddig ódákat zengtek róla, az ára lassan ereszkedik lefelé. (2 hónap alatt 10-15$-t is) Jönnek a négymagosok, és javítják ennek az árát. Nekem sokáig ő volt a befutó, de most a Lenovo A820 lett az, azért a 4 mag, csak 4 mag. (30-40$ felárért cserébe).

talán jelenleg a tmallbox.com oldalon a legolcsóbb mindkettő (132$ V970; illetve 175$ A820)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Hongmi v5 MIUI, mert megérdemlem! "Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#23137) instantwater

instantwater
(senior tag)

Tmallboxnál van paypal fee vagy csak 3$ SingPost jön az árra?
Ez a topik táblázatából nem derül ki egyértelműen.
Valaki beírta, valaki nem.

(#23138) vegyszer válasza instantwater (#23137) üzenetére

vegyszer
(őstag)
LOGOUT blog

motyó ára+3$*1,04
A 3$ a free shipping. A1 1,04 a PP díj, amit áthárít ránk.
;] :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Hongmi v5 MIUI, mert megérdemlem! "Az android pedig nagyon felhasználóbarát.... csak megválogatja a barátait"

(#23139) instantwater válasza vegyszer (#23138) üzenetére

instantwater
(senior tag)

KÖszi

(#23140) tvamos

tvamos
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most latom csak, hogy a HUAWEI Ascend D2-t az Expansys fogja arulni. Mondjuk az arat nem arultak meg el....

Minden, amit leirtam, csak a szubjektiv velemenyem, a valosaggal valo barmi nemu egyezes csak a veletlen muve!

(#23141) pmikloska válasza vegyszer (#23136) üzenetére

pmikloska
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Ez a válasz nekem is kapóra jött, de az USA-ban vagyok jelenleg, nem akarok szolgáltatós telefont venni, mert ezekben nincs SIM kártya, de a tmallbox-ot nem tudom elérni innen, így rendelni sem. Javasoltak már proxy használatot, de nem tudom, hogy mi fán terem a beállítása stb.
Ezért érdekel, hogy úgy általában a telefonokat a minideal.net root-olva küldi-e és hogy milyen postával jön ha free shipping-es.

(#23142) osztraksajt válasza pmikloska (#23141) üzenetére

osztraksajt
(őstag)

USA-ban a T-Mobile, AT&T és ezek virtuális szolgáltatói simkártyás GSM rendszert használnak. Hanghívásra szinte minden telefon működik, a 3G neccesebb mert az 1700-as frekit nem nagyon támogatják a kínai telefonok, ott viszont ez a frekvencia a legelterjedtebb 3G-re.

Minidealen a free post Singapore postot jelent, legalábbis eddig nekem úgy jött. A root elvileg oda van írva ahol úgy küldik pl a Lenovo A800-nál tutira. Kuponnal az A820 180usd a minidealen, ott már semmi shiping+paypal nem jön rá a kiírt árra.

(#23143) pmikloska válasza osztraksajt (#23142) üzenetére

pmikloska
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Köszi a választ. A T-nél a 2100 MHz-et is használják e szerint, azt az MTK is tudja, így menni fog?

Ez szívás: Data is transmitted upstream on 1700 MHz and downstream on 2100 MHz. A device must have both frequencies in order to access T-Mobile's AWS data services.
:( :((

[ Szerkesztve ]

(#23144) pmikloska válasza osztraksajt (#23142) üzenetére

pmikloska
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Lejárt az időm a módosításra, de: az 1900 MHz-es frekvencián is megy a 3G/4G, ezeket esetleg tudja az MTK? Sőt a 850 MHz-en is meg UMTS/HSPA...

(#23145) LámaZ

LámaZ
(őstag)
LOGOUT blog

Hova tűnt a phabletes kolléga?
http://www.hirado.hu/Hirek/2013/04/09/17/A_Samsung_gigantikus_meret_Galaxy_Mega_mobilon_dolgozik.aspx

(#23146) fPApi válasza LámaZ (#23110) üzenetére

fPApi
(senior tag)

De ez is csak akkor működik, ha a másik félnél is fel van telepítve, nem? Vagy annak is küldhetek, akinek nincs?

(#23147) Peaceliker válasza kisda (#23132) üzenetére

Peaceliker
(senior tag)

Umi x2 presale (azaz még nincs) és lehet nem is lesz belőle semmi, mert van olyan pletyka, hogy az umi gyárnak annyi...
fHD ben szerintem egyik sem képes rögzíteni, de ha majd tud is, olyan lesz mint a 12MP es fénykép, rosszabb, mint a 8-as...

(#23133) instantwater

nem attól függ, hogy vám lesz-e vagy sem, hogy honnan rendeled...
de 2456276 szor volt már erről szó, olvass vissza picit, minden nap megkérdezik vagy 3-an...

(#23145) LámaZ

itt még kép is van, de jó ronda, valahogy nekem olyan kockának néz ki,ha ilyen lesz, akkor szélességben növelték az átmérőt, ahogy nézem :S
http://mobilarena.hu/hir/galaxy_mega_6_3_tovabbi_reszletek.html

qHD? :W na ez mán gáz...

(#23146) fPApi

igen, úgy tudom. olyan mint a viber, csak viber itthon szerintem ismertebb, nekem az sok ismerősömnek van és azon hanghívás is van...

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#23148) tutis válasza instantwater (#23133) üzenetére

tutis
(őstag)

tmallboxtól rendeltem 03.29.-én, 04.09.én a kezemben volt a teló, vám és áfamentesen.

http://www.youtube.com/tutisgsxr ----------------- web:http://www.weboldalterv.hu

(#23149) citkar

citkar
(őstag)

Sziasztok

Ezekhez a nagy kijelzős kínai telókhoz próbált valaki vmi okos órát passzítani?
Akár sonyt vagy ha van más azt? Bár látom némelyik oldalon van phone watch is, de ha jól értelmezem az valós telefon, benne sim kártyával, ami nem szimpatikus.

Másik: megnyerő árúak ezek a telefonok, de olvastam a topik elején, hogy vannak "gps vételt erősítő" programok, vagy vmi módszerek, ilyesmire tényleg szükség van, vagy az újabbak gond nélkül működnek pl egy IGO progival itt Európában?

csoki ramm csoki rammm

(#23150) tutis

tutis
(őstag)

Hero H7500+ tulajoktól kérdezném, hogy a viberrel van-e gond a telefonon?

http://www.youtube.com/tutisgsxr ----------------- web:http://www.weboldalterv.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM (két SIM) okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.