Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merlini

    tag

    válasz peter76bp #23027 üzenetére

    Megírtam nekik ezt tegnap este:
    "Most ismét írtam nekik levelet, ha szerdáig nem adják fel akkor paypal vitát indítok."

    Ma hajnalba erre a levelemre már válaszoltak:
    Your order #100015xyz has been sent by Singapore post , tracking number is RFxxxxxxxxxSG ,
    please check it on www.singpost.com or http://www.quantiumaspac.com/qtracker/track.aspx
    ,you will get your package about 20-40 days . Please wait several days to check if it do not work , because it need some time to update .
    Please contact us for any questions freely .We will reply you asap.

    (A xyz és a xxxxxxxxx én írtam át.)

    Szóval most már tracking van, de belépve Antelife-ra még mindig: "STATUS: Processing azaz nem adták postára"

    Igen, nagyon úgy fest nincs nekik.
    Gondolom ThL beígért egy olcsóbb W8 szállítmányt, Antelife beakciózta kuponkóddal. Csak éppen 4GB ROM-al szerelt változat érkezett, ezeket akciózták már múlt hét elején ill. lehet azóta is.

    (#23029) kosturica: Közben lett tracking így bonyolódik a helyzett, PH fórumok alapján ilyenkor kivár a Paypal,
    hogy Magyarország felé halad a csomag, vagy egy helyben áll. Persze ha vitát indítok esélyes, hogy az Antelife inkább vissza küldi a pénzt, ebben az estben viszont az 8-9Ft-al erősödőt forint miatt 1600-1800Ft árfolyam veszteséget könyvelhetek. :F

    Holnapig adtam nekik időt, majd este kiderül van-e előre lépés. :)

    (#23126) f8enter: Remélem minél hamarabb megoldódik ez a probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák