Hirdetés

Aktív témák

  • -B-

    senior tag

    Üdv mindenkinek!

    Pár napja már kérdeztem itt, hogy nincs e valakinek hozzám hasonló gondja a Facebook for androiddal.
    Az a gondom vele, hogy újra és újra kéri a jelszót. Ez a gond nálam egyik napról a másikra jelentkezett, nem került fel közben semmi új app, ami esetleg bekavarhatott volna.
    Lőttem egy screenshotot, erről lenne szó:

    Már mindenféle megoldással próbálkoztam, de semmi nem orvosolta a problémát.
    Többször uninstalláltam, majd újra letöltöttem az appot, volt factory reset, sőt romcsere is, de a hiba mindig előjön.

    Néha felvillan egy angol nyelvű szöveg:

    Nem vagyok túl jó angolból, azt értem, hogy valami hibát emleget, de gőzöm sincs, hogy ez mire vonatkozhat.
    Jelszócserével már próbálkoztam, az sem jött be.
    Nézegettem a facebook webes felületén a beállítási lehetőségeket, hátha ott van valami gubanc, de nem jutottam semmire.

    Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a probléma, ne tartsa magában.

    Ami még érdekes, hogy ha a telefonkönyvhöz megpróbálom hozzákapcsolni a facebook fiókom, akkor azt írja, hogy "a facebook kapcsolat lejárt".
    A beépített névjegyfiókok között gyárilag megtalálható a facebook, tehát ennek elvileg semmi köze sincs a Facebook for androidhoz.

    A készülék egyébként egy Samsung Galaxy 3, ha ez számít.
    (A teló topikjában nem tudtak nekem segíteni.)

Aktív témák