Hirdetés

Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Üdv!

    VoIP hívásokra mit használtok Android és PC közt? Már majdnem az összeset néztem, ami elérhető a Marketben, de egyik se jó, van aminek nem is értem a működését, mint például a Tubaloo, de a többinek meg nincs PC-ra programja. Eddig csak a Skype-ról és a Google Voice-ról tudok, ami működik, de előbbihez nincs kliens, a Nimbuzz nem frissíti a kontaktlistát és semmit nem tudok kezdeni vele (feltéve, hogy bejelentkezik, általában nem jön össze neki, ahogy a webes felületen se), pedig először úgy tűnt, működik, a Fring meg 5-ből egyszer működik csak, akkor is megszakad egy idő után a beszélgetés és órákig képtelen újracsatlakozni a Skype hálózatára, az utóbbi meg csak az USA-ban elérhető, ott is csak meghívásos alapon, hogy szakadjanak meg.
    Egy vagyont elköltök a hálózatok közti hívásra Barátnőmmel, pedig ilyen halál egyszerű lenne a megoldás. Nincs véletlenül valakinek elérhető androidos Skype? Tudom, hogy a Verizon-nál letölthető, de nyilván ha már a telefonon van, nem tudja ellenőrizni, hogy nem csak külföldön jár a gazdája. Esetleg Skype kliens még abból a korból, amikor elérhető volt (volt ilyen?)? Vagy legalább java-s verzió? Esetleg más ötlet?
    Eléggé kiábrándító ez a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Aktív témák