Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz S e t h #39970 üzenetére

    Ez így igaz! Jó volt a PR és semmi több. :)

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

  • petipetya

    nagyúr

    válasz S e t h #39970 üzenetére

    Korábban ezt írtam róla: Ez az Aviate nem igazán jön be.
    Amíg nem volt az enyém és akartam, addig tetszett, de miután kipróbáltam, már nem annyira jó.
    Akkor lenne az igazi, ha több profilt is létre lehetne benne hozni, azokkal együtt a hangerő, wifi, mobilnet stb. is módosulna, illetve lehetne widgeteket is kirakni.

    ---------

    Egyrészt mindig visszatérek a jól bevált szisztémámhoz, amelyet már csukott szemmel is tudok kezelni: A főképernyőn egy nagy digitális óra és pár gyakran használt ikon van, tőle balra a Gmail widget, a főképernyőtől jobbra pedig egy Keep widget, attól jobbra pedig egy Naptár widget.

    Másrészt eddig egy olyan profil váltó alkalmazás sem működött tökéletesen, ami például a WiFiről való lecsatlakozás után automatikusan utcai profilra kapcsol, majd ugyanezt vissza megcsinálja. Valami gebasz mindig volt. Az egyszerű alkalmazások erre képtelenek, a Tasker nekem már szénné van bonyolítva, az Erobot pedig a különböző feltételek ütközése miatt nem volt erre alkalmas.

    Eddig csak az NFC-s kulcstartók használatával tudtam 99%-os sikert elérni ez ügyben. A maradék 1% pedig azért van, mivel a perverzióm miatt otthon wifi/2G lock, míg utcán mobilnet/3G lock van. Így emiatt mindig be kell menni a menübe és ezt átállítani.

    Lehet, hogy rootolás után erre is képes lenne az NFC kezelő alkalmazás, de nincs kedvem ezt kipróbálni.

    Úgy tűnhet, mintha kicsit eltértem a témától, pedig nem. A profilok kezelése miatt volt használhatatlan hulladék számomra az Aviate.

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák