Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz unravel #94498 üzenetére

    Köszi', de ez automatikussá is tehető? Mert jelenleg nálam az van, hogy a back gombot hosszan nyomva (erre állítottam be) FC-vel bezárok mindent, amikor már nem kell, és amiről tudom, hogy nekem ne fusson a háttérben, mert agyoncsapom. Ehelyett keresek valami kényelmesebb megoldást, tehát olyasmit, ami azt csinálja, hogy nyomkodok egy játékot, aztán kimegyek a Home-ra, elindítom a böngészőt, eközben a játékot hibernálnia kellene valaminek, hogy ne okoskodjon a háttérben (vagy FC-vel be is zárhatja, engem nem érdekel, a hatás jórészt ugyanaz az idióta Android és a fejlesztői miatt - nagy-nagy tisztelet a kivételnek -, de ebbe itt a topicba ne menjünk inkább bele, max. valami dühöngőtopicban, vagy privátban).

    Tényleg, ha már itt vagyok, arra van megoldás, hogy adott programok elől elrejteni a kijelző lezárt állapotát? Ill. nem is tudom, hogy ez-e az ok, de pl. ha hallgatok SoundCloudon valamit, akkor ha elmegy aludni a kijelző, a böngésző nem tölti már be a következő számot, de az aktuálisat még végigjátssza. A WiFi egyébként ilyenkor is működik, mert pl. az e-mail-ek megérkeznek.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák