Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flind

    senior tag

    válasz dokee78 #78801 üzenetére

    Én próbáltam már az összes ismertet (SwiftKey, Swype, Fleksy, Smart, Anysoft, ai.type), de végül mindig visszatérek TouchPal-ra. Előtte SK-t használtam úgy egy évig, aztán találtam rá. A szótáruk hasonló, a SK talán kicsit gyorsabban tanul, de a TP intelligensebb, és végülis sokkal gyorsabb rajta írni (ahogy maga az app is gyorsabb). Valamint több hasznos funkcióval rendelkezik. Ragozni magától egyik sem tud. A Swype tud, de annak meg "túl jó" a szótára, teli van értelmetlen szavakkal, amit gondolom más felhasználók mentenek helytelenül el, és rengetegszer ilyen hülyeségre javít át. A swipeolás sem olyan jó benne, ami kicsit ironikus a nevéhez képest. És valahogy olyan zsúfolt az egész, lassú rajta írni. Fleksyben vannak jópofa funkciók, de hasznosnak nem mondanám őket, és nincs benne swipe, amivel nálam alapból kiesett, nem is próbálgattam nagyon tovább. Anysoft ugyanígy buta, Smart nem az, de flow abban sincs, és a szótára egyenlő a nullával. ai.type teli van pakolva csomó mindennel, de lassú, és a szótára szintén botrányos.
    Szóval nekem maradt a TP, aminek megszoktam a kényelmi funkcióit, annyira, hogy máson már hiányoznak, a javaslatai csak úgy mint a SK-nek fantasztikusak, a szótára pedig kis tanulás után elég jónak mondható (de mai napig vannak olyan ragozások, amiket most kell még megtanítanom neki - magyar nyelvünk szépsége :B ). Energiaigénye pedig meglepően alacsony, stabilitással soha nem volt problémám. Ja, és a flow talán itt a legpontosabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák