Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz zeon.hu #57100 üzenetére

    Sztem az lehet a gond, hogy nem tudod használni. Nálam azóta is tökéletesen működik. Igen, méri az össz wifi adatforgalmat, de ha a wifinél rányomok a táblázatos megjelenítésre, akkor már csak a beállított SSID -t írja.

    beg:
    Nem Tasker -t használok, de sztem a kérdés szempontjából nincs jelentősége. Sztem a folyamatos monitorozás minden esetben aránytalan többletfogyasztást eredményez. A lehetőségek átgondolt kombinálása a jó megoldás. A robot topikban nemrég volt egy ezzel kapcsolatos felvetés. Az már korábban kiderült, hogy ha aktív monitorozásra van állítva, akkor zabál. Ezért Tamás fejlesztett egy "pozíció lekérdezése" opciót, amit passzív helymeghatározás mellett is be lehet vetni. Ekkor csak az adott művelet idejére válik aktívvá. De ez csak GPS módszernél működött. Már létezik egy dev. verzió, ami ugyanezt tudja cella alapon is. Ez a következő frissítésben benne lesz. Azt nem tudom, hogy Taskerben ezek közül mire van lehetőség. De gondolom, hogy ezek ott is működnek. Szóval durva helymeghatározás mehet cellával, aztán finomítás GPS -szel, majd wifi. A manuális, vagy helyi kapcsolású funkciók, mint az NFC, dokkoló, kékfog, töltésmódok, stb. pedig eseményül szolgálhatnak a cellainfó meghatározására.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák