Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz ollie #154703 üzenetére

    Szia! Te már láttál "biztonságos" android verziót? Én még nem.
    Ez a verzióhajhászás arról szól, hogy egyre nagyobb memóriát és egyre gyorsabb/erősebb hardvert igényel ugyanaz az alkalmazás mert "sárga" lett a keret........ Anno' azzal dicsekedett az android fejlesztő gárda, hogy ugyanazt nyújtja mind a PC de lényegesen olcsóbb és gyengébb hardverrel! Akkor most hova is értünk?
    A biztonságról pedig annyit, hogy egyetlen telefonon nincs pl tűzfal amit én vezérelhetek és visít ha valaki, vagy valami az engedélyem nélkül adatokat vinne(hozna) miért is? A múltkoz pl a kijelző feloldás után beugrott egy pillanatra egy értesítés miszerint a Gboard frissítette magát!?? Nem voltam wifi közeben és úgy döntött neki jó a mobilnet is :W Rákerestem és sehol nem volt semmilyen engedély megadva ennek az alkalmazásnak sőt egynek sincs mobilnet csak és kizárólag egyedi hirtelen szükség esetén. Akkor? A telefonokon a védelem korlátozódik a két luzer közötti tapizásra. Bármelyik telefonról az adatokat pedig simán ellopják a kijelző feloldása nélkül is........ Tehát maradjuk annál, hogy a verzió frissítés az "makpetting" fogás nem több.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák