Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz ollie #154703 üzenetére

    Ti meg majszoljátok itt, hogy ha biztos forrásból telepítesz, akkor semmitől sem kell félni, még vírusírtó sem kell (lásd. összefoglaló), erre jön most a csípőből ellentétes hajde leköbaltázás. Nem is hiszem, hogy így megértetted annak felét sem, amit írtam szoftveres elavulás manipiláhatóságáról, a tények pedig ezt bizonyítják. Mind1, ami lényeg azt leírtam (kb.), értelem és hajlandóság már a felfogásuk kérdése, mert amerre te is viszed ezzel a válaszoddal az is már nagyon ferdít (igazságtalan, pökhendi és erőltetett módom IMO, már ne is haragudj(atok)) egy irányba, ami kb. meg is egyezik azzal, hogy egy részben a Gugli hogy akarja feltűntetni és beetetni a nagyközönséggel ennek a "szükségességét". Ésszerűtlen, King-Kong, mellveregetős kamu (mert az óriásnak tűnő "izének" mindenki elhisz mindent), kb. az ami a mai konzumer cikk (ami sajnos az Android + okoseszköz (alá hardver) árú kapcsolásból is lett idővel) piacon egy régóta felfutó és exponenciálisan minden tudatos vevői és felhasználói hozzáállást és józan gondolkodást mélybehúzó féktelen, eszement, kapzsiságót bűzlő, rothadó tendencia. (Ez utóbbi, hogy ne tűnjön túlzásnak, leírom, hogy egy időbe még én is "bevettem" a szlogenjeiket, mega az állítólagos "jóhiszeműségüket" az Android OS-el kapcsolatban, úgy általában, de amik idővel kiderül gyakorlati módon számomra, hogy ébredjünk fel ebből, a disznók már rég nem a pajtában vannak és hogy ekkora illúzióink azért ne legyenek.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák