Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz aldebaran #85510 üzenetére

    Szóba került ez, meg az, a téma kapcsolódott. Ennyi. És te mit ekézel engem ezért? Nem értesz egyet, neked jó úgy, ugyan így, másnak (pl. nekem) meg nem. Hányszor (százezerszer) kellene leírnom, hogy nézzétek már a példáit ezeknek az (időben) "őskövületes" média lejátszós megoldásoknak, amik már ezer éve bevett szinten működnek, hogy a Kodi felirat kezelése a fasorba sincs ezektől. Pedig, (ha tényleg ennyire Majorok ebben), kb. 30 perc alatt átírhatnák, hogy legalább benne legyen az OSD-ben is az opció. Van 20 ezer fajta Skin, kismillió add-on, olyan is, amit szinte senki nem használ, de működik Kodi-ra. De ezzel a felirat kezeléssel (ami egy ilyen szoftver esetén szerintem "ALAP funkció"), még mindig ilyen "ősi" módon kell szenvedni, kínlódni, ki és átlépkedős menükből, rosszabb még a Win 95-ös időkben sem lehetet ennél. És ez az, szerintem ez kb. a Kodi bölcsőkorában maradt, az első XBOX-os időkben. A Fórum-ukon nekem azt is írták (valaki, valami ilyesmit), hogy azért marginális és nem foglalkoznak vele, mert, hát ők jól értik (a főleg) angol nyelvű szöveget, így ezt biztos más is így gondolja a világon, aki Kodi-t akarna használni, így ez a felirat kérdés nem is olyan "nagy" probléma.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák