Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz cof #67505 üzenetére

    Éppen az előbb írtam hogy nem állok neki :DDD
    Tudom hogy kell, az elmúlt kb 30 évben nem egy és nem 100 készülék hűtését moddoltam már kb.
    Van otthon legalább 500 különbőző féle-fajta színű-szagú hűtőborda, aktív, passzív, hőcsöves , paszta, felfogató, lefogató stb, kb 2 szekrénynyi maradék és bontott alkatrész, bármelyikre lehetne tenni, de nem állok neki mert nem érdekel annyira. Majd ha annyira melegszik hogy hibázik talán akkor, de ha így lesz akkor csinálok ergy videót róla és megy az eladónak hogy hibás a termék.
    Ha a gyártóknak jó így és az emberek 99%-ánál működik így ( mert csak páran állnak neki szétszedni és igen sokan vesznek ilyet) akkor nekem is jó lesz.
    PC-n megcsinálok ilyesmit ha kell de egy 10e ft-os kütyün nem izgat túlságosan.
    ( ha megtartanék egyet talán megcsinálnám, de csak tesztelgetem ezeket, ami megmarad az sincs itt hónapokig. A fő PC-m pl majdnem teljesen passzív hűtésű, nem hallani a hangját és mégis hűvös, sok kísérlet eredménye)

    Szerintem kár túllihegni ezt a box hűtést. De nyilván aki szeret ilyet csinálni és még nem unja annak érdemes nekiállni mert nagy különbség érhető el.

Új hozzászólás Aktív témák