Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz blakey #39229 üzenetére

    Na látod blakey, mindenkinek más a felhasználási igénye. Nálam pld nem játszik az iso. Nálad meg az én felhasználási "hülyeségeim" nem.

    Update-et már hosszú ideje úgy csinálom, hogy az újabb .tar kiterjesztést másolom be smb-vel az LE Update mappába, sosem szoktam hozzá + dtb-t tenni (lehet, hogy ez hiba, de sosem volt gondom)

    Mivel nekem a JukeBox nagyon fontos, a 8-asoknál van egy - ha jól emlékszem- Extreme Info nevű lehetőség.
    Ezt az adott film infóján, a "+" jelnél tudom előhívni (itt lehet különféle speckó fanartot is letölteni) Ezen tudok az adott film színészének korábbi filmjeire is rákeresni + a film más infóját is megjelentetni (TMDB alapú).
    Aztán ott van az időjárás háttér fan artja is, ami a 8-asnál van, a 7-esnél viszont nincs lehetőségem berakni.

    Sok filmnél/koncertnél/sorozatnál, ami nem igazán került európai forgalmazásra (és nem 23.976-ban van), annál bizony nálam a 8-as minden beállításnál röcögni szokott. Tegnap a "K"-nál nem láttam röcögést, de még futok vele egy kört, mert megszeretném nézni, más 50-es videóval is.

Új hozzászólás Aktív témák