Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ttt

    senior tag

    Nekem is megjött a KI Pro - már ideje is volt. :U

    Első tapasztalatok droidon:

    Nálam nem melegszik, bár alkalmazás válogatja mennyi az annyi : 45-től 65 fokig.
    Memória használat szintúgy változó: 900-1500-ig - programja válogatja.

    7.1.1-el jött

    -Az appstore eléggé lekorlátozott, így az Aptoide telepítése ajánlott.
    -TV Center szintúgy sovány, így Aptoidból ajánlott egy Kodi relaze telepítése.
    -DTV hozza amit tud: a DVB-C Digi-n szépen behangolja.
    - A kép minősége láthatóan gyengébb, mint a KIII Pro-nak. Lassabban is vált csatornát, de ez nem zavaró.
    - A saját távjával a rádugott pendrájvra azonnal tudta a timeshiwt-et, felvételt. A távjára még azt is kell mondanom, hogy átgondoltabb, kézre-állóbb, mint a KIII-é.

    - A menübárt még nem sikerült belőle előcsalnom még repülőmókussal sem ;] Így a háttérben futó alkalmazások kilövése egyelőre nem egyszerű.
    - Wifi gyenge, csatlakozni csak WPS-el sikerült - ez lehet az én balfékségen :U

    A hálózati megközelítése egyelőre problémás. SSHDroid telepítése után se sikerült, de ez valszeg nem a box baja: a win10 az utóbbi idők frissítései igazi szopóálarcot csatoltak fel már csak a wines gépeim közt is; sokszor egy beállított és működő hálózat másnapra hasra vágja magát, ami látta tegnap egy másik gépet, ma már nem, de a másik meg igen, szóval ez nem a box sara.
    Ráadásul most váltottam szolgáltatót, új a rooter, alakítottam az utp hálózatot uh. bármi lehetséges :U

    Le-t nem tudom, hogy rakok-e rá, mivel on-time TV nézés és felvétel az igény, arra pedig láthatólag alkalmas (TvHeadEnd kizárva. Van ugyan droid alá is, de kb 2 éve áll a fejlesztése és ugyan úgy nem boldogultam vele, mit ahogy a KIII-on: tuti én balf@szkodok, de már nem teszek bele több időt :B )

    Nos egyelőre ennyi, a hétvégén még kínozom és, ha lesz érdemleges megírom. Kérdésekre szívesen válaszolok - már ha tudok :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák