Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz TCr #2378 üzenetére

    Nálam K1 plus - 005 verzió.
    1: 3-4 mp a hang váltás igen hát meg kell keresni a a másik hangsávot és a képhez kell neki igazítani, gondolom minél hátrább állsz a lejátszásban annál tovább tart míg oda állítja a hangot.
    2: A KODI beállításoknál -VIDEÓ - Lejátszás - Léptetés nagyságánál kivettem az összes számsort csak a -5 és a 5 perces beállítást hagytam. Így a joo -bal nyil megnyomására 5-5 p ugrik. A fel - le megy 10 p.- ezt nem tudom miért. De csak semmi OSD alatt működik.
    3: A pörgetés is megy csak idő kell neki míg össze szedi az anyagot (bufferel) de aztán beindul.

    5: az egér az nálam is elszaladt de ki bánja úgy is használhatatlan. Igaz van touch pados bill.
    Együtt egyelőre.
    --------------------------------
    DoItYourself

    A főmenüt meg a házikó gomb megnyomásával lehet film közben elő hozni ha valamit lejátszás közben állítani akarsz, alatta megy a film tovább.
    A beállításoknál meg nekem van jobb oldalt alul egy DEL gomb vissza nyíllal avval ugrik a főablakra de most látom film nézés közben is alkalmazható akkor még a postert is elő hozza.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák