Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Digger #20721 üzenetére

    Byk01: jol nez ki az is, eskuszom, ha nem bactam volna el mar ennyi idot az LR megismeresere, siman kiproszalnam.

    Digger: szerintem lehet kesobb is kapni, bar a Creative Cloud only megoldas sem elkezpelhetetlen a kozeljovobe, talan foverziovaltasnal. Ropi jobban benne van az ilyenekben mondjuk, mint en.

    Szvsz 2.x verziohoz valo konyvet nem szabad mar megvenni, sot, 3.x-hoz valot sem. 3.x-4.x-re akkora ujratervezest kapott, hogy sztem egy par dologt, amit reszletezne, nem is talalnal meg (pl. Recovery csuszka). Szvsz egy jo 4.x-re epulo konyvel mar erdemes kezdeni, fobb dolgok az 5.x-ben is kb ugy vannak, ill. amit az 5.x hozott a 4.x-hez kepest arrol egy vodornyi tutorial videot talalsz a YT-n. (Ha kell, szivesen linkelek egyket YT csatornat, amit hasznosnak talaltam sajat magam fejevel)

    Szemelyszerint en egy 4.x-re epulo konyvet vettem meg meg otthon akcioban az Alexandraban. Ez a Baráth Gábor fele Lightroom fotósoknak. Akkor meg 4.1-nel jartunk talan, es 4-es szeria indulo akciojaban sikerult Dobozos!-ban beszerezni. Nicsak, fent emlitett konyv most akcios a Libri-nel

    Orulok, hogy 1 embernek mar tutira hasznos votl a spam ;)

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák