Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz umek #6499 üzenetére

    akkor ez egy szerencsés eset velük, én is leírom hogy én hogy jártam, vettem egy 6800 huf értékű fülest ami pár hónap után elromlott, kitöltöttem én is a kért formanyomtatványt (én nem is tudtam hogy ingyen is vissza lehet küldeni, így 2060ft-ba fájt a visszajuttatása :/ ), és aláhúztam hogy cserét szeretnék amennyiben nem javítható, erre nem volt apelláta visszatérítették az összeget...-> mai nap, azaz szombaton - reggel jött az sms hogy visszatérítik az árát, mondom ez nem oké, nekem csere kell, írtam is a webes felületről nekik.. eltelt kb 3-4 óra és már jött az email h elutalták frissen ropogósan... fogtam a fejem... hogy mennyire együttműködőek... :W

    ugyan ezzel a vásárlással volt hogy paypallal fizettem ki a forint alapú vásárlásomat, mire €-ban kérte az összeget (381 forintos árfolyammal), de a végén a forint alapú összeg stimmelt, mondom biztos az is lesz levolva, erre 80ezer forint helyett 87ezret volt le a kártyáról, mert gondolom az €-s alap után a paypal vagy a bankom ugye nem azon az összegen váltotta... írtam is nekik ez ügyben hogy véletlen nem volt e le többet mint amennyit kellett volna, mire azt mondták hogy stimmel az összeg... hát 6ezer forintom bánta, egyrészt nem akartam reklamálni paypalnál ez miatt, amolyan tanulópénznek betudtam, uh ha valaki vásárol náluk paypallal akkor csak óvatosan, alza és a paypal hibája is volt (de leginkább alza szvsz) egyben a dolog (alza még valami régebbi árfolyamon kiszámolta hogy mennyit kell fizetnem, erre paypalnál ugye meg saját maga vált aktuális árfolyamon, uh alzánál senki se fizessen paypallal!! ez egy jótanács! és hát így tőlem kaptak két feketepontot is ezzel az egy vásárlással... :(((

    Rate for conversion of e-money
    212,16 EUR = 80 850 HUF
    1 EUR = 381,09 HUF

    Purchase details
    Megrendelés alza.hu
    80 850 HUF Total

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz surgyi #6623 üzenetére

    nehogy azt hidd hogy az emag jobb, én vettem egy "okos órát" aztán ahogy nézem egy használtat küldtek helyette (karcos és a védőfólia se volt az óra alatti szenzor-érintkező felületen már, ill. eleve nem volt a keménytokos doboz becsomagolva), gondolom valaki visszaküldte nekik, ők meg előszeretettel kiküldték az első baleknak... az én szememben mocskos nagyot zuhantak, sehol nem volt feltüntetve hogy használtan veszem... a csomagolás is hagy kívánnivalót maga után, soha többet nem rendelek ilyen dolgot onnan

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    leírom én is, hogy hogyan jártam az Alzával... nagyjából elégedett voltam velük eddig a pontig, ugyan volt 1-2 súrlódás pár rendelésemnél, de az utóbbi rendeléseimnél telt be a pohár velük... még áprilisban voltak alza napok, április 10. adtam le a rendelésem melyet azonnal ki is fizettem online... ezt felbontották 3 részre, 2 csomag megérkezett kb 5-6 nap alatt a kért posta pontra, viszont a 3. része a rendelésnek nem érkezett meg, teltek a napok, hetek, a postás hölgy nyakára jártam szinte naponta már, mondta hogy érdeklődik, de ha nem jön meg a 3. része a rendelésemnek akkor muszáj lesz visszaküldenie nekik mivel így állították be a feladásnál, mondtam neki, hogy én is jeleztem feléjük a weboldalon ill. email címen a kialakult helyzetet (válasz nuku, azt írták hogy max 2 nap alatt válaszolnak... :U )... április 27. volt a határidő, hát muszáj volt visszaküldenie a 2db csomagrészt, viszont május 2. megérkezett a 3. része is, nyilván nem tudtam vele mit csinálni, hisz az előző két csomagrész már vissza is ért nyilván, erre május 4. jött az email, hogy "megrendelésed nem vetted át időben" ezért törölték, és visszatérítik az árát, olyan szinten kiakadtam, hogy lehet egy ügyfélszolgálat ekkora szutyok?! írtam ezek után is nekik egy emailt amire szintén nem kaptam választ, esküszöm, ha ilyen emberek dolgoznának az én cégemnél páros lábbal rúgnám őket ülepen kifelé az utcára... majd 1 hónapig ültek a pénzemen, ráadásul 20%os alza napok akcióban vásárolt termékek után nem kínáltak fel semmi kártérítést... nyilván az ember elvárná, de még válaszra se méltattak... elérték, ha meglátom a zöld figurát a reklámban már szökik fel a vérnyomásom tőlük...

    ez előtti rendelésemnél (szintén alza napok) pedig egy xbox series x-et vásároltam aminek a csomagolása köré nyersen egy műanyagfólia volt tekerve, a doboz sarkai össze vissza voltak horpadva, ezt is megírtam nekik, hogy szuperül becsomagolták, uh ha valaki ilyesmit akar tőlük vásárolni akkor ezzel számoljon! :W

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    válasz binor91 #7444 üzenetére

    Én is vettem egy "Felbontott" állapotú tápot (PSU). Igazából kipróbált, használt kategória lenne, mert a zacsik amiben a kábelek vannak szét vannak tépve, azok a kábelek amik kellenek egy PC használatához azok meg csak a megkezdett zacsik mellé voltak összehajtva, hálózati tápkábel nuku (enélkül ki sem tudom próbálni, mivel kössem rá a 230-ra?), csavarok szintén, kábelkötegelők se voltak meg, marketinges, kemény műanyag lapos matrica szintúgy illetve magának a tápnak a textilzacsija se volt a benn, a csomaglás itt is hagyott kívánnivalót maga után, szanaszét zúzódott, sérült, igaz gyári doboz (mondjuk még jó hogy az eredeti dobozban küldték), elég macera ilyen cuccokat venni, 10essel volt olcsóbb, még friss, ropogós az átvétel, de amint lehet írok nekik! Nem egy vevőcsalogató stratégia ez! Azért kapják már össze magukat, majdnemhogy csak ki kellene nyalni a vásárlók valagát, milyen egy hozzáállás ez?! De most komolyan! :W

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

  • Źşë'

    addikt

    Üdv, sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy a megrendelésemtől elállnék, de nem tudom törölni, mert azt írja az oldal, hogy már úton van a foxpost csomagautomatába. Online bankkarival lett kifizetve a rendelés, ha nem veszem át akkor automatikusan visszaküldik 4 nap után alzának? illetve nekem vissza fogják utalni a megrendelés összegét automatikusan?! járt már valaki így?

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák