Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyhunter

    senior tag

    Hozzászólok én is egy-két dologgal....32 éves leszek ősszel és nem vagyok vmi ijedős típus,de a mai napig ha leállok játszani az AvP2-vel vagy a kieggel a Primal Hunt-tal,a szívem a torkomban dobog és a vérnyomásom 200 körül van :B .Egyetértek az előttem szólókkal,nem a grafika a lényeg,hanem a játékélmény,a hangulat.....bár képzeljetek el egy Alien-játékot Crysis grafikai motorral... :) Az Aliens filmet kb 1988 tavaszán mutatták be kis hazánkban,amit a bepisilés-besz*****s határán izgultunk végig anno.Azóta is újra és újra megnézem,bárcsak kijönne már egy jó kis Blu-Ray lemezen...bár HD lejátszóm még nincs. :)) James Cameron zsenialitására jellemző,hogy a film készítésékor(1986),amikor kiderült,hogy a díszlettervezőknek gyenge a fantáziája,saját maga készítette el (az amerikai Apache-helikopter mintájára) a leszállóegység külcsínét,makettjét!!! Akit jobban érdekel a film egyéb érdekességei az látogasson el a wikipedia.hu-ra....

    Ui : csak még egy érdekesség--->Vasquez tüzérnő fegyverét (a játékokban csak "Smart Gun"-nak nevezik) a német MG-42-esről mintázták,a markolata pedig egy Yamaha-motorról lett "átültetve" a szerkezetre....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák