Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zho-lee

    addikt

    válasz batai15 #7798 üzenetére

    Fogalmam sincs..
    A gyári GB, a h1n1 0.9 (GB), és ez, a gyári ICS rom kiválóan használható recoverybe lépésre csak maga a készülék.
    Csak akkor van gondom, ha rákatt az "install zip from sd_card" parancsra, és betallózom a h1n1 5.3-at, vagy a cm10-et.

    Amúgy ment, visszament, töröl installál mindent, amit szeretnék. PC segítsége nélkül.
    Pl rengeteg uot kitchen-ben főtt témát tettem fel, amire rájöttem, mit/hová/hogyan, és az olyan is lett..
    Az is "install zip from sd_card", és tette a dolgát -pc nélkül..

    Tehát akkor: ha jól értem, nem jó, ha a ugyanazt a recoveryt (vagy a másikat) a telefonról indítom, csak a pc-ről indított recovery telepíti a fenti romokat :F

    szerk: itthon azt csináltam egyébként, amikor a h1n1-et próbáltam ma másodszor, hogy a pc-ről indítottam a reco-t, és az az 5-ös version volt.
    1-2mp alatt telepített... azaz kiírta minden telepítési folyamatra, hogy nem tudja megcsinálni.
    Ugyanez volt a "restore" menüvel is, 2 mp alatt kiírta, igaz hibaüzi nélkül, hogy kész.
    De inkább csak én vagyok már kész..
    Viszont az a recovery vissza telepítette az ics v1.1-es romot (install zip from sd card), amit power menüből küldtem recoverybe, ami már a 6-os verziójú volt, és az visszatette a ma délelőtti cwm mentésem ,ami gyári ics..

    Na, akkor valaki érti még..?

    [ Szerkesztve ]

    "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

Új hozzászólás Aktív témák