Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FirstAndroid

    tag

    válasz FirstAndroid #28052 üzenetére

    Nah. Megvan. Leszedtem a két drivert (OTU és Motorola). Download mód és "6. Rakd a telefonod DOWNLOAD módba, majd kapcsold össze a telefont a PC-vel USB-n, végül a számítógépeden indítsd el a 3 recovery közül, amelyiket akarod (én a TWRP-t használom, de legtöbben még a CWM-et. A CWM régebbi ezért az emberek hozzá vannak szokva. A TWRP újabb érintőfelület kezelésű, szerintem egyszerű, de nem minden ROM-ot kezel!!!). [Ha így nem megy fordítsd a sorrendet. Indítsd a recoveryt és csak utána kösd össze a PC-t a telefonnal.]
    7. Ha jól vannak telepítve a driverek, akkor a program elindul és megkérdezi BOOT or FLASH? TE MINDIG A BOOT-ot válaszd!!! (Ez a jó az Alcatelben, nem kell ráflesselni a gyári recovery-re, elég PC-ről elindítani, így később ha esetleg szervízbe viszed, nincs nyoma…Ha egy régebbi mentést szeretnél visszaállítani, akkor nyilvánvalóan ugyanúgy bemész a recoverybe (5. pont, 6. pont) megismétled a 10. pontot (azaz törölsz mindent) majd a RECOVERY menüjében a Restore menüpontot választod. Ott kiválasztod a mentések közül melyiket szeretnéd visszaállítani. Ráböksz megkérdezi melyik particiókat szeretnéd visszaállítani, nyilván az összeset, majd elhúzod a Swipe to Restore gombot és mikor kiírja hogy kész Reboot."
    Köszönöm a szájbarágós bejegyzést. Vertek a vizek már...

Új hozzászólás Aktív témák