Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enzahobi

    aktív tag

    Na úgy gondolom megosztom veletek is tapasztalataimat az új samu mekarimról:
    A teló kezdetben tökéletesen működött a kártyával, majd pár óra elteltével csináltam pár tesztvideót,( mivel a régi 16gigás kártyámmal konkrétan nem lehetett videózni olyan lassú volt,) és amikor néztem vissza őket, hirtelen behalt a teló. Csak egy halványan fénylő fekete képernyőt kaptam a pof@mba. Gondoltam jó van, hát ilyen ez az android, de nem, akku ki akku be, és a locksreen-nél már be is halt. Láttam, hogy 18%on van szóval akku ki akku be +töltés is be, majd bekapcs. Láss csodát, bekapcsolt és nem fagyott meg! A nyugalmam addig tartott míg el kellet mennem valahova, szóval levettem töltőről, merült merült majd 18% felé érve újra behalt, ekkor eszembe jutottak a tegnap xda-n olvasott hiba, amelyhez nagyon hasonló az enyém is és köze lhet az UHS 1 kompatibilittáshoz. Szóval kártya ki , bekapcs, nem fagy le hurrá! :W
    Innentől fogva nem tudtam mit csináljak vele, gondoltam leformázom másképp hátha. Le is szedtem valami SDFormatter nevü progit és overwrite erase vagy milyen módban leformáztam, bő 40-50 percig tartott. A végén láttam hogy kiír valam cluster size-t, ami a lemezfoglalási egység, gondoltam ezt is megváltoztatom, de mivel a programban nem lehet maradt a windowsos. Kis utánaolvasás után a 8192 bájtos lehetőséget választottam (ennél kisebb nem volt). Megkapta a gyorsformázást, közbe a telót ujból 18% ig merítettem, és MEGY :)) -egyelőre :)

    A kérdésem annyi lenne, hogy miért 18% körül halt be kártya, lehet-e az hogy túl nagy volt az energia-igénye ?
    Ha igen, akkor ezen, hogy sikerült változtatnia az SDFormatter + 8192 cluster size kombónak??
    És miért nem veszek már egy új telót?? :U

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

Új hozzászólás Aktív témák