Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tangee

    csendes tag

    Sokan kérdeztétek, hogy mi lett a telómmal. Hát alaplapcserét hajtottak végre benne a szervízben, szerencsére még garis volt. Úgyhogy ennyi lett a történet vége.

    Már pár napja telepítettem rá Bagyusz legutolsó CM11 romját és nagyon tetszik. :)

    Viszont szeretnék egy kis segítséget kérni tőletek, mert nem találtam rá megoldást itt a fórumban.

    1. Néha lassúnak érzem a rendszert, mikor a menübe akarok belépni vagy csak kilépni valamelyik progiból, illetve néha csak másodszorra veszi be az érintőgombok a parancsokat. Hogyan lehetne ezen gyorsítani. Régebben kikapcsoltam minden animációt és az megoldotta a lassulást.

    2. Mikor hívnak, csak csöng és nem látom ki hív, tiszta sötét a képernyő. Megpróbáltam automata és kézi fényerő beállítást is, de semmi. Kell neki pár csörgés mire kép lesz és fel bírom venni vagy elutasítani a hívást.

    És itt szeretném megköszönni mindenki segítségét. Nagyon jó csapat gyűlt eköré a teló mellé, főleg Bagyusznak, hogy ennyit foglalkozik a telóval. :R

Új hozzászólás Aktív témák