Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • namerke

    tag

    Sziasztok!

    1. Köszönöm Bagyusz mesternek a cm10.2-őt, hibamentesen szárnyal a mobilon. :R

    2. XDA-n jelenleg elég aktív téma a swapolás és annak előnyei. Gondoltam én is kipróbálom, ha már a kernelünk támogatja (ismét köszönet Bagyusznak), és az első tapasztalatok alapján rengeteget dob a telefon multitasking képességein és olyan játékok is elindulnak ami eddig meg se moccant vagy elég rosszul futott, mint pl.:Shadowrun . Class 10-es SD kártyával nem tapasztalok laggokat, és a gyári 512RAM-hoz képest szinte repül alkalmazásváltásoknál a telefon. Személy szerint a [ROEHSOFT RAM Expander]-t használom (fizetős) 2GB max swap mérettel és a lehető legtöbb minfree beállításssal. Ez még nem a legoptimálisabb beállítás valamint még ki kell kísérletezni, hogyan lesz a legjobb a teljesítmény (külön swap partíció sd-n, más minfree érték), de nálam már így is sokat segített. Mivel nem akarok elindítani egy lavinát ezért ha gondoljátok lefordítom az XDA-n a mamut post-ot amit ezzel kapcsolatban írtak, de ha valakinek kínai bármelyik kifejezés abban amit írtam akkor felesleges nekiállnia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák