Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisbatyu75

    tag

    válasz martonzsolt #19288 üzenetére

    Nekem ma sikerült eljutnom egy T-Pontba, mert csak ott foglalkoznak a neten/telefonon rendelt készülék problémákkal. Én is leadtam a Telemaxgsm-nek a telefonom, hogy frissítsék a rendszert rajta. 5 nap utáni érdeklődésere adtak egy papírt, hogy alkatrészhiány miatt, nem tudják javítani, adjon a T egy cserekészüléket.
    Na itt nagy a szórás az ügyintézők között. Hétfőn, már elvileg a szervíz zárása (Alle bevásárló központi T) után kerültem sorra, akkor kaptam egy négyoldalas listát, hogy arról válasszak olyan telefont, ami árban annyi, mint az OT-995, vagy egy fehér Alcát tudnak adni. Sajna nem hajlott arra, hogy esetleg ráfizetéssel egy drágább készüléket elhozhassak. Az OT-995 ára a lista szerint 75700Ft. Sajna nem sok használható telefon volt, ott helyben nem tudtam választani. (Talán a Huawei Ascend Y300 az egyetlen alternatíva). Kedden nem tudtam elmenni, ezért ma voltam újból. Ma máshoz kerültem, és egy kis huzavona után hozott egy cserekészüléket (fekete OT-995-öt). Mivel a dobozt, töltőt, fejhallgatót nem vittem, ezért azt ott tartották. Ma nem ajánlottak fel listát sem.
    Mindenesetre van egy új telefonom, ezen már V61C a ROM verzió.

    mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

Új hozzászólás Aktív témák