Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #84490496

    törölt tag

    Na akkor most én zavarodtam össze:

    mi ez a cwm-gb? miért írtad akkor azt,hogy rosz recoveryt használtál?.. Ez kissé zavaros.. Nem tudom,hogy elolvastad-e a blogomat, de leírom ide is: ICS és GB romokhoz (eddigi tudomásom szerint) a recovery-machfix-20120609.img-t használjuk.. Ebből nem tudok róla,hogy lenne külön gb vagy ics verzió,lévén a recovery ilyen szempontból bootloader független..

    A lényeg,hogy megy a teló,de gondolkozz el azon,hogy végül is csak a mázlinak köszönheted (szerintem..ezek után főleg..), hogy egyáltalán sikerült....
    (Ha nem tudod,hogy mit flashelsz/bootolsz be a telóba,akkor honnan tudod,hogy menni fog?

    Végleges téglásítás: elég,ha leformatálod az amss particiót(véletlenül win alól pl,) ,vagy hibásan írod be a partició számát a terminálba a telón és rögtön kuka.. vagy ha nem tudod,hogy mit flashelsz fel és mint quamu74, beflashelsz egy samsung kernelt...

    Bocsesz, nem akadékoskodásként írom, hanem a téglásodás elkerülése érdekében...

    PUG: melyik gb verzió volt eredetileg fennt a telódon? Elméletben az eredeti gyári gb rendszert visszarakva fota-n keresztül megy a frissítés, esetleg ha alcatel/jrd javította az otu-t,akkor azzal.. 100%-os eredményről nem tudok, ami tutira megy...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák