Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomiivagyok

    aktív tag

    válasz bagyusz #12338 üzenetére

    Danke!

    Amúgy az a vicces, hogy láttam már ZTE Blade-re is (nem vagyok benne biztos, de szerintem az első generációsra), aztán most egy nagyon kicsit elszomorodtam, de így is örülök, hogy van JB a telefonomon. :D

    Egyébként az április 13-i CM10-et felraktam, az első 1-2 órában rendesen működött, aztán bumm, elkezdett a rendszer akadozni, a zenelejátszás megállt 5-10 másodpercre legalább 2-3 percenként (nem a program záródott be, hanem egyszerűen elkezdett fagyogatni), aztán inkább visszaraktam az egyel régebbit, mert az számomra tökéletes, de kissé fájó szívvel, mert úgy vettem észre, hogy az április 13-i CM-ben a kamera fókusza sokkal jobb, és nem veszti el. Például ha úgy szeretnék fotózni, hogy valami szép virágot (itt a tavasz, na), de a háttérben van még egy csomó virág, akkor csak odatapicskoltam az áprilisi CM-ben, és akkor tök jó volt a fókusz (próbakép itt, ezen a képen csak egy effekt van), de a régebbivel (próbakép itt, ezen van effekt is, és így elhomályosítottam, hogy olyan legyen, mint az előző) már nem csinál semmi olyat, ami az újabban is benne van. Lehet, hogy cserélve lett valami, fogalmam sincs, pedig az a rendszer - szerintem - kicsivel jobb lenne, ha nálam nem akadozna, de fogalmam sincs, hogy jelentkezett-e másnál is a probléma, vagy valami egyedi eset.

    Mindenesetre köszönöm a Mester munkáját!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák