Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz GabN73 #8588 üzenetére

    Ha nyomdában lesz nyomva, akkor CMYK színmód, kifutók, margó. Fekete raszter: amit a nyomda mond, de ált. 30-30-30-100 elég, fekete szöveg overprint legyen -ez PS-ben multiply- hogy szép legyen nyomtatásban. Kompozit tiff-et, vagy pdf-et küldj, egyszerű állomány legyen mint a faék, kevesebb a hibalehetőség.
    De ha kreálásod fázisait felrakod ide, akkor megkritizáljuk, az nekünk megy ;]

    Fontos -szerintem legalábbis- a tartalom. Tehát ha pótszilveszteri bulira lesz, akkor nem egy pálmás hátteret csinálnék... Fontos az is, hova, mekkorában készül. Utcára nagy, kontrasztos -akár a B&W is ütős lehet. Webre megint más kell h nagy bannerben lesz, más ha kicsi banner ami linket tartalmaz...

    De a legtutibb tanács: nyitott szemmel járj, és látod mi a jó, mi a rossz. Azért csalánszopószájú lányok kellenek :D

    Illetve ha úgy jársz mint a múltkor egy "logóval" én, akkor bele lehet kaksizni: fogta a kezem, hiába pampogtam, h nem így kellene (mert pl. világos háttéren elveszik)... de legalább qrvára elégedett az eredménnyel:

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák