Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Maxtreme #18822 üzenetére

    No lám, még valaki megsértődik, ahelyett, hogy mélyen elgondolkodna!

    Ugyanis nekem nem azzal van bajom, ha valaki segítségért jön ide, hanem azzal, hogy csináljuk meg ingyen. Én nem megyek úgy be egyetlen szolgáltatóhoz sem, hogy potyázzak, comprende? Tisztában vagyok vele, hogy mindenért fizetni kell! Itt meg már teljesen általánossá vált a kuncsorgás, kódulás. Az egyik fórumozó a másiktól tanulja a rossz példát. Mert ha XY kérhette, hogy ingyen dolgozzunk, akkor te miért ne kérhetnéd? Ez a bicskanyitogató. Egyszer s mindenkorra legyen már elég ebből! Ha apróságról van szó, amihez nem rendelkezik valaki a szükséges szoftveres vagy hardveres ismeretekkel (pl egy-egy ábra kontúrozása vektoros formátumba automatikával), azt megcsináljuk, mert ne telepítsen azért Illustratort, ha nekünk csak két gombnyomás. De ezek egy se úgy jönnek ide, hogy "vektorozzátok már meg nekem ezt a logót, lécci, lécci, léccike!"

    Neked egy személyt kellett volna kivágni és más háttérre rakni. Ezt megcsinálhatod magad is. Én magam ötmillió tutorialt készítettem e témában, és ha végigmész rajtuk, garantáltan meg tudod oldani a feladatot. Ja, de neked most kell, azonnal, a dolog nem tűr halasztást! Mi hát a teendő? Megkérdezed, hogy ki csinálná meg neked és mennyiért? Ez így korrekt. Te nem akarsz vele foglalkozni, más meg ebből él. A kereslet találkozik a kínálattal, megfizetsz egy szolgáltatást, nem kiállsz a markod tartani az út szélére és sírni. Vagy valamilyen szeretetszolgálathoz kell fordulni, a máltaihoz, azok talán megcsinálják, vagy megkérni a krisnásokat, hogy jótékonykodjanak már Ps témában is!

    A stílusom meg miattad ilyen! Normális kérésre normális hangnemben szoktam válaszolni.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák