Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fzoli777

    csendes tag

    válasz Ayanlith #143 üzenetére

    Persze, ahonnan vettem, ott is autofokuszosnak volt leirva,de ennek a funkcionak nyoma sincsen. Amikor en vettem, majus vege fele, meg exklusiv termek volt egy nagy uzletlanc kinalataba. Kialitott darab se volt, igy hat ki se tudtam probalni, csak vakon megvenni. En beismerem, nekem az egyik fo szempont a kamera volt, amibe most igy nagyot csalodtam...
    Amugy meg vagyok elegedve vele egy par bosszanto hibat leszamolva, mint pl. nem lehet a kartyara programokat telepiteni, se athelyezni, se fenykepeket, videokat odamenteni. Ez nekem ujdosag volt... A wifije is lehetne erosebb. Az asus laptopom ketszer erosebben fogja a jelet. Szerintem az akuja a legjobb. 5-6 orat tart ket-harom napos keszenleti idovel egyutt. A kepernyoje is jo. Fenyereje mind addig elegsege amig nem megyunk ki a szabadba, napsutesre. A flash tamogatas hianyzik, de nem ertem miert? Maskulonben, mar ezzel a kunfiguracioval most kezdenek megjelleni a legolcsobb kategoriaban is tablettek. Biztos, hogy ez se egy 200 ezer forintos tablet, de se nem 20-30 ezres... :F

Új hozzászólás Aktív témák