Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    Az új vas végre megkapta ami jár neki (részben) másfél napos belső takarítás, kéder gumik, és külső műanyagok alaposan leápolva, eső elvezető a szélvédő alatt katasztrofális volt, kellett volna előtte is lőnöm egy képet, világos szürke volt a közepe nagy része.

    CarPro PERL, Autoglym Vinyl & Rubber care, plusz rengeteg pepecselés, főleg a tető ablaknál és a csomagtartó körül.

    Kívül:

    Belül:

    Bőr takarítás 5x átmentem az összes bőr felületen, utána kétszer leápoltam, nagyon aprólékosan és óvatosan az ülések szellőző mivolta miatt: Autoglym Leather Cleaner, Leather Care Balm

    Műanyag felületek takarítása: Autoglym Interior Shampoo, kárpitokon átmentem kárpit tisztító géppel, üvegeket, tükröket kívül, belül alaposan ablaktisztítóval + mikroszálassal.

    Ami még vissza van: A műanyag elemeken még egyszer átmenni, utána leápolni, motorteret befejezni, nem mintha nagyon koszos lenne, alapos külső mosás, + SRP + EGP, Wolf's glass guard az üvegekre. Tetőkárpiton átmenni, pár apró alig látható folt miatt.

    Szóval kb fél úton vagyok, hogy szinten legyen, utána már egyszerűbb dolgom lesz.

Új hozzászólás Aktív témák