Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz runner 125 #5156 üzenetére

    Ezen én is elgondolkoztam, hogy erre közel sem lett volna lehetőségem Magyarban, hogy mind a két kocsimat leváltsam újabbra, fél év alatt. sőt valószínűleg két kocsim sem lenne.... Én is 3 gépet dobtam be érte a közösbe, legalább is az árát, plusz kis kiegészítés.

    Annyira szép ez a pezsgő szín, szebbet el sem tudok képzelni, rengeteg autós kereste a szemkontaktust a forgalomba, és csak néztek, mosolyogtak, gratuláltak. még BMW-sek is ;]

    Nem ide tartozik, de bizony 800 fonttal jöttem ki, és haveromnál a földön aludtam. Mosogattam, tejet pakoltam, bumm 3-4 év és itt van az ember, két kisbaba :) két autó, és sokkal de sokkal kisebb problémák mint kijövetelem előtt. Mikor vissza megyek Pécsre, barátnőm szülei ott laknak a hegyoldalba, hihetetlen szép, de olyan jutalékra kihegyezett állás ajánlatokat kaptam anno, hogy vicc kategória volt. Rossz látni, hogy szenvednek a szüleink, jó érzés néha segíteni őket, ruhával, valami technikai eszközzel, amit nem engedhetne meg....Na de messzire kalandoztunk, lényeg hogy szuper a verda :DDD

    aneda

    Volvo V70R

    Volvo S80 V8

    Ezek mért értékek elvileg, 0-100-on egy hajszálnyival gyorsabb a V70R mondjuk gondolom a manuális váltó adja ezt a pár tizedet. De a 0-200 már jobban fekszik a V8-nak ;]

Új hozzászólás Aktív témák