Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mityku

    aktív tag

    válasz td #2184 üzenetére

    Hali!

    Igen emlékszem én is! Semmi esetre nem akarom kintről behozatni, megvárom az alkalmat, hogy itthonról szerezzem be! (letöltve vagy gyári verzióban! :D )
    Zongoristát nézem majd, + lehet szerdán megveszem 990-ért legyen meg eredetibe is! :DDD

    Más!
    Na megvettem a Rubicont! Tényleg megérte!
    Még nem értem a végére, de máris tök sok érdekes dologra bukkantam, amit nem tudtam korábban! [pl. azt, hogy Hitler féltestvérének (Alois Hitlernek) volt egy gyermeke (William Patrick Hitler), aki Lengyelország megtámadása előtt érkezett meg az államokba. Egy idő után be akart lépni a hadseregbe, elkezdett az FBI látókörébe kerülni (neve végett, illetve az elnöknek is írt levelet, hogy engedélyezzék belépését a seregbe). Ezt követően nevét megváltoztatta (anyja leánykori nevét akarta felvenni), ekkor hallott a közvélemény utoljára róla. Elvett egy Phillis nevü nőt 1947-ben és 4 gyermekük született, ők az utolsó Hitlerek. A négy fiú megfogadta, hogy nem lesz egyikőjüknek sem utódja, hogy a Hitler vérvonal kihaljon!

    Egyébként szó van még az újságban a családjáról, festészetéről (Adolf Hitler a művész címmel), nő ügyekről illetve Leni Riefenstahl-ról is van egy cikk + Hitler pszichológiai profilja (egy jellemrajz 1943-ból), szó van a bunkerról, ahol utolsó időszakát töltötte, A Mein Kampf-ról egy oldalnyi cikk, valamint Pusztulás címmel egy amolyan zárszó a témáról.
    Nagyon jól megírt cikkekről van szó (persze ez saját vélemény!!!!!).
    Ajánlani tudom csak a Rubicon új összevont számát!

    daa-raa: több mint 8 km?????
    Az igen!!! Le a kalapon ilyen teljesítmény előtt!

    Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

Új hozzászólás Aktív témák