Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz atm*RefeeZ #1097 üzenetére

    Nah, akkor megszavaztuk, hogy azért van ez, mert 7-es max-ot használok. :D

    Azért nem mindig egyszerűbb így, mert többet kell használni a Cut-ot, sőt, a Connect parancsra is gyakrabban rászorulok, s már kezd dagadni a kisujjam a Shift + Ctrl + E miatt. :D Át kellene tenni máshová, csak mindezidáig lusta voltam ehhez. :(

    A render elég erőteljesen proci és memóriafüggő, de léteznek persze renderkártyák horror áron. Nyúltáp valahol feljebb már linkelte is őket. A grafikusoknak szánt videókártyák elsősorban a viewport-megjelenítés sebességén dobnak, ilyen pl.: Az ATI FireGL, az nVidia Quadro, valamint a 3dLabs Wildcat sorozata...de ezek rohadt drágák. (A legújabb QuadroFX 4400 pl.: ~2K EUR. :U)

    Inkább procit vegyél, a renderhez meg jó sok (és gyors) RAM-ot. A célgép (munkaállomás-proci, regiszteres memó, profi grakfártya) brutális pénzekbe kerül.
    A másik oldal viszont a stabilitás: Beszéltem egy sráccal, vízhűtéséses Opteronja van, 1GB regiszteres OCZ RAM mellette, s megcsinálta azt ezen, illetve egy másik (A64 3200+, 2GB RAM) gépen, hogy kijelölt mindent az asztalon, s ENTER. :D
    Namost olyan progik indultak így egyszerre, mint 3ds max, Maya, Photoshop, Illustator, PremierePro, Flash cuccok, Doom III, FarCry, CS...az Opteron lassan bár, de mindet elindította, az A64 másodpercek után beállt... :DD

    Már azt hittem bannoltak, de nem. :D Akkor hogyhogy új nick-ed van? :)


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák