Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz op9 #1088 üzenetére

    No, hát a modellezés terén ismét nagyot alkottál! Gratulálok! :R :C

    Maga járgány viszont valahogy mégsem tetszett igazán, meg is próbálom különösebb rendszer nélkül pontokba szedni, hogy miért, aztán megyek alukálni, hogy holnap emberi időben tudjak nekiállni Audi-t gyártani. :))
    - Az ajtók tartói természetellenesnek tűnnek, ha ilyen formában mennének bele a kaszniba, olybá tűnik átlyukasztanák azt. :)
    - A belső számomra elnagyolt.
    - A kerék fényei olyan...izé....magam sem tudom, mi a bajom vele. :B
    - A Horch, DKW, Wanderer és Audi nevében! :D A hátulján mé' csak olyan festett forma az a négy karika? :Y :D
    - Jól látom, hogy három pedál figyel ott lent? :)
    - Lehetett volna egy picit ''elszálltabb'' is a HUD. Pl. fordulatszám- helyett tolóerőmérő KN-ban :D, vagy repülési megasság kijelzője, de ezt most befejezem, mert beugrott néhány eléggé agyahagyott ötlet. :D
    - Túlságosan TT formájú. Szigorúan magánvélemény, de szerintem jobb lett volna egy radikálisabb, talán - ezen ne sértődj meg - kevésbé klisés járgányt alkotni...

    Bocs, hogy így ''leugatom'' a munkád, még egyszer mondom, maga a külső modell az hihetetlen állat, gratulálok hozzá még egyszer, csak hát a belső tér, ill. maga a koncepció sajnos nem jött be. :(

  • Agostino

    addikt

    válasz op9 #1088 üzenetére

    Üdv.

    Nagyon pöpec lett, szerintem csak így tovább nekem nagyon bejött a kocsi. :)Egyedül a kerei voltak furák, ugyértem a gumi megvalósítása, meg a hátsó lámpák, de tényleg csak ennyi volt vele a bajom.
    Amúgy a fluxuskondenzátort merre raktad el? Motorháztető alatt van? :D

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák