Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyúltáp

    senior tag

    válasz Agostino #323 üzenetére

    Hali

    Agostino: Először pakolj le egy kockát, amit paraméterezz úgy, hogy a magasságán 20 éle legyen, függőlegesen meg 4. Konvertáld editable mesh-é (jobb klikk/convert to).
    Majd vertex mődban (1es gyorsbillentyű) rendezd el úgy a pontokat, hogy megkapd a 9 kiálló izé alapját. Menj polygon módba (4es bill.) Majd jelöld ki a 9 kialakított polyt és az extrude-ra kattintva húzd ki őket, annyira amennyire kell. Ne szüntesd meg a kijelölést, klikkelj a bevel gombra, majd húzd ki őket ismét egy picit, utána meg csökkentsd a méretüket a megfelelőre. ennyi.

    Balika: huh...ez nem merülne ki egy tíz soros válaszban...inkább ne próbálkozz vele:DDD
    de ha nagyon érdekel, van egy tutorialom, amivel viszonylag normális lángot lehet készíteni....majd belinkelem.

    Menthirist: nem gondolkodtál még nagyobb asztalon? :DD
    (amúgy avatrod ugyanaz d21en, mint háttered?)

    Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

  • op9

    aktív tag

    válasz Agostino #1107 üzenetére

    Köszi!
    Jól látod :), az 5letet még a DeLorean is adta, ezért próbáltam hasonló elnevezést adni a járgánynak: ''Audi N''. Ráadásul a hátsó lámpák egy erősen eldöntött N betűre hasonlítanak. Z-t nem akartam (bár arra jobban hasonlít), mert az inkább a Nissan-ra vonatkozik. Pályázat címe: ''Jármű a jövőből''
    De vagy nem vették észre ezeket az összefüggéseket, vagy (mint a mellékelt ábra is mutatta) nem díjazták :). (Bár az elnevezést leírtam egy rövid ismertetőben.)
    Az OFF-olt rész gondolom költői kérdés :). De azért leírom, h nem gondoltam rá, h időgép is legyen, egyszerűen csak repülő- és sportautó, fluxuskondenzátor nélkül.

    @atm*RefeeZ:
    Neked is köszi!

    How Bad Do You Want It?

Új hozzászólás Aktív témák