Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bari

    Modder

    Sziasztok

    Végre a végére jutottam a 3 monitoros történetnek. A fentebb belinkelt delock átalakító nem volt jó, mint a vásárlás után utána olvasva kiderült csak aktív displayport/dvi átalakító jöhet szóba kettőnél több megjelenítő esetén. Így most van egy felesleges ilyen átalakítóm, akit érdekel esetleg az apróban megtalálja. Másodikra ugyan csak az ipontól rendeltem egy aktívat, mely meg is jött hamar csak a csomagolás megnézése után derült ki, hogy mini displayporthoz való, ezt szerencsére a bontatlan csomagolás megléte miatt vissza tudtam küldeni, így csak a postát buktam rajta. Mivel az iponban másik normál display port/dvi átalakítót nem találtam így miután visszautalták a pénzem, az ebay-en kutakodtam megfelelő átalakító után, lehet ezt kellett volna elsőre is tenni, de hát mindig utólag okos az ember.
    A választás erre az átalakítóra esett, mely alig 20 nap alatt meg is érkezett. A harmadik monitort a display portra dugva az átalakítón keresztül, a win7 minden akadékoskodás nélkül bekapcsolta, és akár eyefinity-t bekapcsolva egy közös megjelenítőként akár kiterjesztett asztalként szépen lehetett használni. Így már csak a harmadik monitor elhelyezésére kell majd valamit kitaláljak, mert jelenleg nem fér el a másik kettő mellett. A Stalker ClearSky-t, és a Dirt3-at próbáltam eyfinity-vel, hát mit mondjak, meg fogom tudni szokni :D

    Üdv: Bari

Új hozzászólás Aktív témák