Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bari

    Modder

    Sziasztok

    Szeretnék 3 monitoros megjelenítést beállítani, az apropót az adta, hogy a meglévő 2db monitorom mellé, viszonylag jó áron tudnák venni egy harmadik ugyan olyat.
    Volt itthon egy nem használt monitor, amivel megpróbáltam letesztelni ezt az állapotot. Ha minden flottul működik megvenném a harmadikat is, de feleslegessen nem szeretnék pénzt költeni ha a jelenlegi állapotban nem működőképes, (nem szeretnék másik VGA-t vásárolni, a leírások alapján a jelenleginek is tudnia kellene)
    A meglévő monitorok 19"-osak, és DVI.-n használom őket. A harmadik amit próbakép rákötnék a rendszerre az egy 17"-os de a max felbontása ugyan úgy 1280×1024-es mint a 19"-os monitoroké, és csak DSUB csatlakozója van. A VGA egy Sapphire HD6790-es kártya, 1 displayport, 1 HDMI, és 2db DVI csatlakozóval rendelkezik.
    Eredetileg a 2 meglévő monitorom, a DVI csatlakozókra volt kötve, így használva nem is volt semmi gondom. Mivel a 17"-os monitornak csak dsub csatlakozója van, az egyik DVI portól a monitort HDMI/DVI kábellel átraktam a HDMI portra, a 17"-osat meg DVI/DSUB átalakítóval a DVI-re kötöttem. A 2 19"-osan továbbra is van kép, a ControlCenterben látszik is a 17"-os de nem tudom az asztalt kiterjeszteni rá, mert akkor az egyik 19"-osat kikapcsolja. Milyen módon tudnám három monitort egyszerre kiterjesztett asztalként használni?

    Előre is köszönöm a segítséget

    [ Szerkesztve ]

    Üdv: Bari

Új hozzászólás Aktív témák