Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cartmenn

    tag

    Most vásároltam a b.nőmnek egy kicsit nagyobb tv-t a 66-centist alig láttam :) az árat is figyelembe véve,és hogy ő nem akkora tv-néző mint én :) .Mivel a használt tévé eladók még nem a földön járnak ezért outletes tv-t kerestem(az új hibátlan tévék árait persze nézve) és találtam 55ezerért Hisense LTDN40D36 típusú led-es lcd tv--főként is azért írok mert nálunk nem forgalmazzák,semmit nem találtam magyarul róluk,inkább németben(amazonon sokan írtak róla).Én ezeket a tvket használtam,hasonlítási alapjaim: SamsungLe40a559--SamsungPs51d450-LG 60Pv250-LG 42Pn450 most az Lg-k vannak.Akkor a Hisenséről: a távirányító egyszerű nem kicsi matt gombok helye megszokás kérdése. a tvnek a két széléhez közel felszerelhető lába van keskeny álványra (kb70centi alatt) nem jó, amúgy VESA 200x200as konzol való hozzá.HANG:3 beépített és egy felhasználói hangzás ami persze az EQ-val tetszés szerinti hangszínben beállítható,de még bekapcsoltam valami gyári surroundot is így elfogathatóan szól,de csodák nincsennek---de sokkal sz.rabbul se szól mint némelyik neves márka.KÉP:akárhonnan nézem nincs elszíneződés,fakulás,fényerő csökkenés.3 gyári beállítás van és egy állítható felhasználói--én erről is meg a többi tv-ről is azt gondolom ha nincs mellette egy "jobb" tv akkor ennek is szép a képe :) .A tunerekről sajnos nem tudok írni mert beltérivel van használva (ez fontos lenne pedig,ha nálam lett volna összerakva a digikábel analóg és a digitális és hd részét is kipróbálhattam volna)A tv menüje egyszerű de hát nem nézegetni kell azt a beállítások után :) A médialejátszót még tesztelem majd mert most vettem !És 2év garancia van rá,meg hát ugye a káva nem hibátlan,a képernyő igen,meg nem tudni mennyit ment ha éppen kiállítási darab volt.

Új hozzászólás Aktív témák